*** K smrti rád prolejzám antikvariáty a kecám o politice, umění, vaření a kultuře obecně ***

Mladá fronta a Mirek Topolánek

9. března 2006 v 22:19
Kaji se a omlouvám. Mea culpa, mea maxima culpa. Sypu si popel na hlavu prosím o odpuštění. Na několika diskusních webech jsem kritizoval ediční politiku nakladatelství Mladá fronta a.s. Bylo to z důvodu vydání propagandistické knížky o Mirkovi Topolánkovi, kterou napsal Petr Žantovský.


O co jde. Mylně jsem se domníval, že Mladá fronta pořád patří státu, jako konfiskát po SSM. Bohužel jsem nepostřehl, že došlo k její privatizaci firmou European Trust Services Inc. se sídlem Oregon, Portland. Proto se omluvám Mladé frontě, protože jako soukromý subjekt může vydávat co chce. I knihu Mirek Topolánek osobně. Ať si Mladá fronta prohlubuje ztrátu, hlavně, že sází na příštího vítěze voleb. A klidně ať zkrachuje. Tolkienem už zásobila celý národ. Nebude mi za ní smutno, nebudu plakat. Akorát by měla konečně otevřít své zavřené knihkupectví ve Spálence. Protože nechci dělat hejla jakési velkoprádelně peněz. Ať hejla dělá Topolánek. Je ze strany, kde neznaj špinavý peníze.

European Trust Services Inc. není tiskový koncern

Proč to říkám. Majitel MF není žádný světový koncern. V Oregonu je nikdo nezná. Tady je jedna informace v angličtině: However, the address belongs again to a company dealing with registrars services for third persons - Central Delaware Corporate Services. The phones of both companies refuse any information about their clients. A checkup in the Delaware state's commercial register shows no data about personnel, turnover, immovables or balance sheets of European Trust Services Inc. Otherwise, a company based on the British Virgin Islands - a paradise for the offshore transactions. Takže conevidět uslyšíme o MF a jejím novém majiteli určitě něco zábavného.
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jay Jay | Web | 13. března 2006 v 10:17 | Reagovat

To je zajímavá konspiračka! Ale je pravda, že nakladavatelství může být docela slušná pračka.

2 DorothyNes DorothyNes | E-mail | 18. července 2017 v 22:33 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170718

3 SlavaQbs SlavaQbs | 5. října 2017 v 16:53 | Reagovat

Hi everybody! Recently I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/buy-ambien-online-no-prescription>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

4 CharlesIcext CharlesIcext | E-mail | Web | 23. října 2017 v 15:48 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

5 AlysonMuk AlysonMuk | E-mail | Web | 29. října 2017 v 3:31 | Reagovat

http://games4king.com/profile/auroram6955

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama