*** K smrti rád prolejzám antikvariáty a kecám o politice, umění, vaření a kultuře obecně ***

Macek: 3 tácy za facku Rathovi

20. září 2006 v 9:04 | King

Macek zaplatí za facku Rathovi tři tisíce

Úřad městské části Praha 2 udělil pokutu 3000 Kč někdejšímu místopředsedovi ODS Miroslavu Mackovi za pohlavek, který uštědřil tehdejšímu ministru zdravotnictví Davidu Rathovi (ČSSD) na květnovém stomatologickém sněmu. Macek s pokutou souhlasil a nebude se proti ní odvolávat. (zdroj ČTK)
Když se u nás v hospodě na Kocandě poprali dva pánové v nejlepších letech a paní výčepní zavolala policii, oba štamgasti obdrželi od tehdejší pořádkové komise

pokutu 2000 korun jelikož se dopustili přestupku proti veřejnému pořádku. Pokutu dostali oba, protože nebyly důkazy, kdo rvačku začal, oba totiž zapírali. Tuto fackovací šou vidělo cca 15 lidí v hospodě. Před nedávnem padlo několik facek před televizními kamerami. Tu facku vidělo 10 milionů v Česku a několik stovek milionů ve světě. Pohoršení to muselo být zhruba milionkrát větší. Páni vyšetřovatelé měli televizní záznam, aby zjistili kdo dal první ránu. Přesto útočník dostal pouze o tisíc korunu vyšší pokutu než ti dva nešťastní pivaři. V tom našem hospodském sporu si nafackovali dva bezvýznamní páprdové. V tom druhém případě byl obětí veřejného útoku ústavní činitel. Kde to žijeme, aby kdokoliv vztáhnul ruku na ministra vlády ČR a dostal za to pokutu ve výši 4% platu poslance. (a ať je tím ministrem třeba nějakej komouš, to musí být prostě jedno).

Možná ta pokuta měla být výchovná. Ano pro rodinu nezaměstnaného Roma by to znamenalo 10 dní bez jídla. Prapodivný milionář Macek si možná pouze odřekne lahvinku archivního vína v drahé restauraci.

Tady rozum zůstává stát.
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Leviathan Leviathan | 2. prosince 2006 v 12:55 | Reagovat

Jak je vidět, vždycky se najde nějakej modrej pták, který neumí věcně argumentovat, tak partnera v diskusi označí za nedosraný mrňavý žebrakovo hov*o, jako tento přispívatel přede mnou. Pokud je ODS plná těchto lidí, tak Bůh s námi.

2 nbnbn nbnbn | 3. ledna 2007 v 22:43 | Reagovat

Jj, ale za 3000,- bruto bych si taky bouchnul(nic proti Rathovi)

3 jolana jolana | 4. ledna 2007 v 22:57 | Reagovat

Ty bys od soudu jen tak neodešel, leda za katr. Nejsi totiž tak sexy jako Míra.

4 Jana Blochová-Macková Jana Blochová-Macková | 8. září 2007 v 17:19 | Reagovat

PROHLÁŠENÍ

"Už týden probíhá v tisku neveselá kauza mého manželství. Chápu, že děláte jen vaši práci a určitě se ji snažíte dělat co nejlépe. Na druhou stranu pokuste se prosím pochopit mě. Patřím bohužel mezi ty lidi, pro které je nejvýstižnější výraz "nervák". Od prvního článku mám sevřený žaludek, nespím, nejím a kvapem mi ubývá sil... Prosím vás tedy: Nechte vydechnout mě i mého manžela. A vlastně i tu exslečnu..." Jana Macková

5 Anti-Macek Anti-Macek | 8. září 2007 v 17:27 | Reagovat

Za prvé: Ta Vaše fotka s těmi čerstvě napíchnutými rty je opravdu "skvělá". Zase jedna úspěšná ale tupá ženská, která si i tak velkou hubu musí nechat ještě uměle zvětšit svědčí o hodnotě této manželky neurotika Macka. Napichování je in, tak si švýcarka hubu napíchne jak kobzanka prsa, ty bláho

-------

Za druhé: Další důkaz o její úrovni je, že má potřebu dávat rozhovory o svém manželství a naříkání právě do Blesku. To sice dělá i Topolánková, která s radostí vytrubuje vše o své rodině ale do Blesku to ještě nedotáhla.

-------

Za třetí: Švýcarka se jako nafouklá pávice chlubila se svým neurotickým samcem a bezohledným spratkem (tunely, milenky, fackování) kde jen mohla. Vše má svůj rub a líc a ten rub dostává tyto dny.

-------

Za čtvrté: Proč ne zakusit na vlastní kůži nevěru a doplatit na to, že byla sama příčinou opuštění manželky chorobného sebezahleděného a bezohledného aroganta?

-------

Za páté: Pro nás je tato protáhlá milenecká kauza to správné sousto a díky jak Mackovi, tak jeho Švýcarce máme radost z neukojeného sexuálního pudu Macka, který ho žene stále k novým a novým nepoznaným ženským pohlavním orgánům tak, že jako samec zapomene na vše jen aby mohl mít ženskou nahou v posteli a udělat se v jejím rozkroku a to dokonce bez gumy a pak spolu s manželkou čekat, zda jeho semeno a z toho vzniklé dítě je jeho nebo jiného samce.

-------

Za šesté: Jak je vidět samice Čejková-soupeřka švýcarky připustila ve stejnou dobu soulože s neurotikem samcem Mackem ještě i dalšíého samce a tak sám samec Macek byl svojí milenkou podváděn a je docela možné, že semena obou se nějak míchali, jeden zavřel dvéře a druhý již za nimi čekal. Takže i samec Macek je paroháč u své milenky

-----

Za sedmé: Skvělý je veřejný nářek švýcarky pro celou komunitu bulváru a tím skoro 10 milionů čechů, že ji neurotik samec Macek "honí" aby s ním zůstala a že ona uvažuje, jestli se rozvést!!!??? Skvělé, paní Macková, opravdu skvělé si vyřizovat účty a naříkat přes Blesk

------

Za poslední: Děkujeme Vám Macková a Macku za příjemné pokračování mileneckých kauz v Česku. Prosím, pokračujte. Na pořádku je teď rozvod a obsáhlé reportáže o něm.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama