*** K smrti rád prolejzám antikvariáty a kecám o politice, umění, vaření a kultuře obecně ***

Jak souvisí jméno Miroslav Macek s Knižním velkoobchodem

14. října 2007 v 19:34 | King
Kdo neví, kdo je největší bibliofil MUDr. Miroslav Macek, ať si přečte tento článek:
na stránkách Pravého bloku (ne levého)

Pro toho, komu se nechce hledat, zde je plné znění:
Knižní velkoobchod
a organizovaný zločin
Knižní velkoobchod je jedna z největších porevolučních privatizačních kauz. Dodnes není uzavřena. Zůstaly stamilionové dluhy a desítky nespokojených věřitelů. Poslední lukrativní majetek tehdejší majitelé prodali pod cenou a za utržené peníze nakoupili téměř bezcenné "drahokamy".
Drahokamy měl údajně prodávat i Jiří Beneš z Liberce. Ve skutečnosti to byl ale nezaměstnaný malíř a natěrač, který později musel emigrovat do bývalého Sovětského svazu (!!!) a policie případ dodnes nevyšetřila. Majetek bývalého státního podniku Knižní velkoobchod představoval v době privatizace stovky milionů. Nakonec ho získala firma J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami pánů Miroslava Macka (místopředseda ODS) a Jiřího Menzela za pouhých 23 milionů. Podezření, že se při této privatizaci nepostupovalo běžnými metodami, nebylo nikdy hodnověrně rozptýleno. Dluhy firmy dnes dosahují téměř 400 milionů, když TRŽNÍ cena poslední prodávané nemovitosti Knižního velkoobchodu v Opatovické ulici byla 480 milionů(!!!)…Přesto nebyly dluhy uhrazeny.
Nezaměstnaný malíř a natěrač Jiří Beneš má mít na svědomí skutečnost, že při posledním obchodu se z J. R. Vilímek ztratilo definitivně 80 milionů, utržených za bývalý dům Knižního velkoobchodu na Opatovické ulici.
Jiří Beneš k tomu dnes říká: "Jednou jsem seděl v hospodě a povídali jsme s klukama, že bych potřeboval nějakej kšeftík, vydělat si. Za týden pak přišel kámoš Milan, že by měl nějaký kšeft."
Privatizace však proběhla dávno předtím, než se na scéně objevil Jiří Beneš:
Privatizační projekt na Knižní velkoobchod podala společnost Telegraf, ještě během privatizace přejmenovaná na J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami. Po schválení privatizačního projektu část majetku byla velmi výhodně rozprodána, přitom však nedocházelo k uspokojování věřitelů. K dispozici nejsou řadu let už ani privatizační projekty, ani soupisy původního majetku, který dnes připomíná jen dům na Opatovické ulici.
Jaroslav Kmenta, redaktor MF Dnes: "Myslím si, že to je podvod, který sahá do politických výšin, že např. dneska brání došetření celého toho případu jedině opoziční dohoda ODS i ČSSD."
Jiří Kučera,předseda věřitelského výboru spol. J. R. Vilímek: "Přiznávám, že jsme měli asi dvě jednání s panem doktorem Mackem. A zvláště při tom našem prvém jednání, jsme věřili, že to chce spustit, nastartovat znova - ten Knižní velkoobchod. My jsme mu ze začátku věřili, čili jsme ani moc ze začátku nebojovali."
Součástí privatizovaného majetku Knižního velkoobchodu byly rekreační objekty, další nemovitosti, pozemky a sklady knih. Zmizela nejenom značná část tohoto majetku, ale i dokumentace o jeho privatizaci a následném pohybu. Už 20. listopadu 1992 podali věřitelé návrh na konkurz majetku J. R. Vilímek. Soud se však návrhem nezabýval. Konkurz prohlásil na firmu až tehdy, když v ní nezbylo téměř nic a když už patřila dalšímu majiteli…
Ty knihy se všechny odtud vyvezly?
Helena Přibylová, členka zastupitelstva Nové Vsi: "No, ty se vyvezly bůhví kam. I ten Macek snad ani nevěděl, co koupil, protože dohledávali, co k tomu vůbec patří. Ale pan Macek, jako takovej, dluží dislokační poplatky."
Macek dnes tvrdí, že tehdy dělal jen to, co mohl dělat každý občan starší 18 let…
Jiří Kučera: "Pan doktor Macek, když firmu přebíral, tak v té době ta tržní hodnota opravdu se mohla blížit k 700 milionům. Kdyby vlastně to prodal v té době, tak z toho musel, když ne 700, tak 600 milionů mít."
Podařilo se nám získat kupní smlouvu mezi Fondem národního majetku a společností J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami o prodeji Knižního velkoobchodu. Poté, co byla část majetku bývalého Knižního velkoobchodu rozprodána, prodali pánové Menzel a Macek své podíly ve firmě J. R. Vilímek v březnu 94 zcela neznámému architektovi Rostislavu Šábrtovi z Liberce.
Macek: "Zřejmě o tom víte více než já. Protože já o tom nevím v podstatě nic. Já jediné, co si pamatuji, je, že nějaký ten člověk z Liberce, který od nás koupil Knižní velkoobchod, prodal pak dál někomu nějakou budovu. Ten snad pak jako tam něco dělal s nějakými kameny, které vezl někde do Angoly nebo kam. V okamžiku, kdy jsme podíly prodali, v tu vteřinu jsem se přestal o Knižní velkoobchod zcela zajímat, protože už to nebyl můj podnik, neměl jsem k němu žádnou vazbu. A co se pak dělo dál, to šlo zcela mimo mě a nic o tom nevím."
Jiří Kučera: "Zejména budova Opatovická 18, když jsme jednali s panem doktorem Mackem, tak ten tržní odhad byl dokonce asi 480 milionů, kolem těch 360 milionů a to vlastně byla výše pohledávek za Knižní velkoobchod, všech věřitelů."
Ve společnosti J. R. Vilímek zůstaly stomilionové dluhy a věřitelé společnosti jsou dnes uspokojováni z peněz nás - daňových poplatníků. Záruku za to, že budou uspokojeni, převzal podle tehdy platných zákonů stát. Nového majitele se nám zastihnout doma nepodařilo.
Václav Marek: zvláštní správce konkurzní podstaty spol. J. R. Vilímek: "Šestnáctého března 94 byl zapsán jako jednatel a jediný společník společnosti J. R. Vilímek pan architekt Šábrt."
Liberecký architekt Šábrt se stal společníkem J. R. Vilímek 16. března 1994. O čtyři dny později (!!!) už nový majitel prodává dům na Opatovické ulici, který byl ohodnocený původně téměř na půl miliardy(!!!), za pouhých 80 milionů(!!!!!). O měsíc později je na J. R. Vilímek prohlášen konkurz...
Mezitím se ovšem odehrálo několik dalších zvláštních transakcí.
Václav Marek: "A pak přišla ta transakce, kterou jste začala, 6. dubna 1994. Za 80 milionů, které J. R. Vilímek utržil prodejem toho domu, nakoupil soubor drahých kamenů. 28. dubna 1994 byl poprvé prohlášen konkurz. Nechtějte po mně další komentář."
Dobrý den, pane Šábrt.
Otec R. Šábrta: "Jdi do hajzlu. Podám si na vás, no, stěžovat si budu." (Jednání rozeného estébáka... Možná není náhoda, že v seznamu agentů StB je registrován jistý František Šábrt z Liberce, tajný spolupracovník, krycí jméno Blesk, naverbován ke spolupráci krajskou správou StB Üstí nad Labem, číslo svazku 5347).
Prosím vás, můžete nám dát kontakt na vašeho syna?
Otec R. Šábrta: "Běžte si, no, víte kam? Tak, já vám to doporučím. Takovej trouba, kterej vzal na sebe takovejhle úkol, kterej z toho nemá vůbec nic, jo? A vy je chcete zostuďovat?"
Tak nám, prosím vás, řekněte, o jaký úkol šlo? My ho nechceme zostudit.
Chtěli jsme se zeptat, proč kupoval společnost J. R. Vilímek a už čtyři dny na to (!!!) prodal její nejlukrativnější část za pětinu (!!!) ceny. Podařilo se nám zjistit, že za 80 milionů utržených za dům v Opatovické ulici pan Šábrt ihned (!!!) nakoupil "drahé" kameny (naprosto bezcenné!!!), a to právě od onoho nemajetného nezaměstnaného malíře a natěrače Jiřího Beneše (!!!).
Iva Čvandová, správce konkurzní podstaty spol. J. R. Vilímek: "Já mám k dispozici notářský zápis, kterým byl prodán ten dům v Opatovické ulici, příjmový pokladní doklad na 80 milionů, výdajový pokladní doklad na 80 milionů."
Takže, pan architekt Šábrt má nějakou kupní smlouvu, že ty kameny kupuje? A od koho?
"Ano, pan Beneš z Liberce."
A tak zřejmě ze společnosti J. R. Vilímek zmizel poslední významný majetek…
Viděl jste někdy alespoň jeden z těch kamenů, o které se mělo jednat?
Jiří Beneš, malíř, natěrač: "Kameny jsem zatím neviděl."
Jak velký byl největší balík peněz, který jste kdy v životě viděl?
Jiří Beneš, malíř,natěrač: "Asi 80 tisíc. To bylo jako na výplaty, když jsem dělal."
Krátce po transakci vypovídá Beneš na policii. Ta ale nezasahuje(!!!). Místo toho jej "skupina libereckých podnikatelů" posílá do emigrace v Kyrgyzstánu(!!!). Sám dnes nevěří, jak rychle se všechno vyřídilo.
To jste si vyřizoval vy, ten "živnostňák"?
Jiří Beneš, malíř, natěrač: "Ne, já jsem tam jenom byl s nimi. Oni mně ho vystavili a to bylo všechno. Bez čekání, bez jakýkoliv prodlevy. On to měl taky přes známé."
To bylo vystaveno 6. dubna 1994? A ještě toho 6. dubna hned se podepisovala ta smlouva. Kde se podepisovala, ve kterých místech?
Jiří Beneš: "V Jablonci u Many na parkovišti v autě před půlnocí."
Během 10 minut se uskutečnila transakce, díky níž z J.R. Vilímek zmizelo posledních 80 milionů...
Účastnil se toho kdo všechno?
Beneš: "Pan Šábrt tam byl a ještě asi jeden nebo dva právníci u toho byli. Pan Šábrt, ten seděl vpředu. Pak ten řidič, to nevím, jestli to byl právník. A vedle mě nějakej právník. To bylo všechno."
Za architektem Šábrtem, který drahé kameny kupoval, jsme byli celkem pětkrát. Přesto, že jsme ho viděli vcházet do domu, vzkázal nám, že není doma…
Jiří Beneš: malíř, natěrač: "Stačilo si založit konto a čekat na peníze."
Tak, a kolik vám tam na to konto v tom zahraničí přišlo peněz?
"Milan Kaděra vždycky zavolal, nebo pak psal i dopisy, že už by měly být peníze. A zatím jako že 200 marek měsíčně, že bude posílat na konto."
A ty posílal? Aby tam bylo jako z čeho žít.
"No, to poslal asi třikrát nebo čtyřikrát."
Přes několik pokusů se nám libereckého podnikatele Milana Kaděru (viz. Kaděra Milan 24.07.1971, U cihelny 1148 46330-Liberec 30, název firmy
GLASSIMEX, s.r.o., IČO 25031724, založené 28.01.1998 a sídlící na tř. 1. máje 97 46077- LIBEREC), majitelefirmy, zabývající se, soudě podle názvu, obchodem s broušeným sklem (!!!) poštěstilo vidět pouze na balkoně jeho nového domu… Broušené sklo vyrábí v Liberci, za komunismu bývalý vězeňský závod, patřící pod n. p. Preciosa Jablonec nad Nisou, kde vězni, včetně politických, v nelidských podmínkách brousili komunistům bižuterii pro vývoz na Západ…
Lukrativní majetek Knižního velkoobchodu majitelé postupně prodali. Za poslední utržené peníze nakoupili v podstatě bezcenné "drahokamy". A kdo je současným majitelem někdejšího sídla společnosti, která kdysi tiskla a vydávala knihy? Firma "Nelson" jistého libereckého podnikatele Evžena Petkova, který se skrývá v zahraničí a policie po něm údajně neúspěšně pátrá.
...........
Bývalí vyšetřovatelé zájem o prošetření měli a měli i důkazy. V některých případech bylo dokonce připraveno obvinění. Místo toho byl speciální vyšetřovací tým "Šutr", který se zabýval vytunelováním firmy J. R. Vilímek, rozpuštěn. Vše nasvědčuje tomu, že někteří policisté a jejich nadřízení při vyšetřování nehráli čistou hru.
Jiří Beneš: "Když jsem odcházel jako z policie, tak mě slyšel pan starosta. Co mě slyšel, taky se hned oblékl a šel někam pryč někam do města. A další den už to všechno věděli. Milan už to věděl, že všechno ví. Že to je jako podplacené. Že to nevadí."
V souvislosti s kauzou drahých kamenů bylo zahájeno vyšetřování vysokého policejního důstojníka. Ten se zřejmě podílel na tom, že ani jeden z účastníků této trestné činnosti nebyl potrestán.
Jan Kučera: "V tomto pracovním úřadu vstupoval do jejich profesních úkonů, vydával svá vlastní rozhodnutí, rušil rozhodnutí vyšetřovatelů, nebo vydával pokyny k věci - buď prošetřovat nebo neprověřovat. Tyto pokyny vydával i policejním orgánům, aby se tady nezabývali v některých případech touto trestnou činností. Tak pro tuto činnost tedy byl tedy podán návrh z ministerstva vnitra cestou státního zastupitelství na Úřad vyšetřování vyšetřovateli."
Jaroslav Kmenta, redaktor MF Dnes: "Je to občas pocit beznaděje, samozřejmě, asi to prožil každý novinář, který se do něčeho pustil a něco odhalil, něco rozkryl. Ale, samozřejmě, takové velké kauzy, jako třeba Knižní velkoobchod, tak to vyvolává u novinářů pocit beznaděje v tom, že státní úřady nepoženou nikoho k zodpovědnosti. Já myslím, že i obecně v lidech to musí vyvolávat stejný pocit."
Ano, to má pan Kmenta pravdu, pocit beznaděje tyto kauzy skutečně vyvolávají, neboť opoziční smlouva (zdaleka nejen "oposiční smlouva" - ta do roku 1998 neexistovala!!! Co do té doby dělal ministr vnitra Jan Ruml, jeho lidovecký náměstek Jaroslav Kopřiva, rudý křesťan ministr vnitra Cyril Svoboda atd. atd… - NN) znemožnila skutečný průběh "akce čisté ruce", kdy by Miroslav Macek spolu se svými přáteli s knižního velkoobchodu jistě figuroval mezi obviněnými. Akce 99 vydala seznam budovatelů mafiánského kapitalismu (poz. red. NN č. 13/2000) kde je uvedeno 99 největším budovatelů mafiánského kapitalismu, kteří tvoří první podlaží struktury tzv. mléčného komunismu, který se z ideových rovin obrací k hospodářské rovině a přes ni pak se stává skutečným vládcem v zemi. Novinkou je postavení organizovaného zločinu v mléčném komunismu. Zatímco před listopadem byl organisovaný zločin využíván komunistickou nomenklaturou a StB (KGB) pro jejich vlastní operace, stává se po roce 89, po splynutí s nimi, jedním z rozhodujících činitelů (viz. NN 03/2000 a další: "ORGANISOVANÝ ZLOČIN - NEJMOCNĚJŠÍ RESORT ČR"), určujících politický a hospodářský vývoj v zemi.
Podle reportáže České televize pořadu Klekánice zpracoval
František Červenka, Pravý Blok
e-mail: post.bohemia@seznam.cz
DODATEK N.N.: Obrovskou informační databázi ke cause Miroslav Macek - Knižní velkoobchod najdete na Internetu v článcích Necenzurovaných novin, které jí tehdy věnovaly maximální pozornost, z let 1992 -1993. Od té doby, po vyčerpání všech našich tehdejších možností, zavládlo v této věci hluboké mediální mlčení…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (958)
Zobrazit starší komentáře

901 bdffronia bdffronia | E-mail | Web | 4. května 2018 v 15:51 | Reagovat

tadalafil tablets 20 mg <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis 20 mg</a> tadalafil liquid <a href="http://cialisotjs.com/#">cialis soft</a>

902 viagra_cheap viagra_cheap | E-mail | Web | 4. května 2018 v 16:59 | Reagovat

Im genuinely enjoying the style and layout of one's website. Its a very uncomplicated on the eyes which makes it a great deal much more enjoyable for me to come here and pay a visit to far more typically. Did you hire out a designer to make your theme? Excellent perform!

903 vsfattice vsfattice | E-mail | Web | 6. května 2018 v 14:09 | Reagovat

viagra women <a href="http://fviagrajjj.com/#">order viagra online</a> viagra free trial <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheap viagra online canadian pharmacy</a>

904 vsfattice vsfattice | E-mail | Web | 6. května 2018 v 16:33 | Reagovat

cheap brand name viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy generic viagra online</a> how to get viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online prescription free</a>

905 bdcorazy bdcorazy | E-mail | Web | 9. května 2018 v 20:39 | Reagovat

new viagra <a href="http://usa77www.com/#">how to use viagra</a> price of viagra <a href=http://usa77www.com/#>viagra price</a>

906 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 13. května 2018 v 2:40 | Reagovat

how to buy viagra in switzerland
<a href=http://viagrabs.com>female viagra</a>
viagra before and after tumblr
<a href="http://viagrabs.com">read this article</a>
when was viagra introduced to the public

907 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 13. května 2018 v 21:45 | Reagovat

hard sell the evolution of a viagra salesman
<a href=http://viagrabs.com>cheapest viagra</a>
shelf life viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
how much time for viagra to work

908 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 14. května 2018 v 15:35 | Reagovat

viagra how long will erection last
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
viagra price in ireland
<a href="http://viagrabs.com">read this post here</a>
mixing viagra and antibiotics

909 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 16. května 2018 v 2:45 | Reagovat

viagra how long in body
<a href=http://viagrabs.com>find more info</a>
what can happen if i take viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra dose</a>
does the military drug test for viagra

910 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 16. května 2018 v 21:15 | Reagovat

hace mal tomar viagra joven
<a href=http://viagrabs.com>why not try these out</a>
can i get viagra through the va
<a href="http://viagrabs.com">generic viagra</a>
smoking weed after taking viagra

911 bdcothemo bdcothemo | E-mail | Web | 18. května 2018 v 15:02 | Reagovat

what are some good payday loan sites <a href="https://mobilleaderapply.com/">loans online</a> business loans for cash flow <a href=https://mobilleaderapply.com/>fast loans</a>

912 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 23. května 2018 v 20:58 | Reagovat

is it safe to take viagra with xanax
<a href=http://viagrabs.com>their explanation</a>
hard sell the evolution of a viagra salesman libro
<a href="http://viagrabs.com">free viagra samples</a>
viagra propecia together

913 bsferaph bsferaph | E-mail | Web | 28. května 2018 v 3:48 | Reagovat

buy viagra cheap <a href="http://qenericviaqra.com/#">cheap viagra</a> viagra pill <a href="http://qenericviaqra.com/#">online viagra</a>

914 cheap_viagra cheap_viagra | E-mail | Web | 4. června 2018 v 23:28 | Reagovat

Hello to every one, its truly a fastidious for me to visit this site, it contains helpful Information.

915 bxvorazy bxvorazy | E-mail | Web | 5. června 2018 v 1:49 | Reagovat

cialis without a prescription <a href="http://cialisoakdm.com/#">cialis reviews</a> cialis price <a href=http://cialisoakdm.com/#>cialis sale</a>

916 sdberaph sdberaph | E-mail | Web | 5. června 2018 v 17:35 | Reagovat

tadalafil tablets <a href="http://hopcialisraj.com/#">no prescription cialis</a> non prescription cialis <a href="http://hopcialisraj.com/#">cheap tadalafil</a>

917 vaderaph vaderaph | E-mail | Web | 6. června 2018 v 19:28 | Reagovat

cialis professional <a href="http://hitcialisosn.com/#">tadalafil</a> tadalafil 20mg <a href="http://hitcialisosn.com/#">tadalafil cialis</a>

918 hfuorazy hfuorazy | E-mail | Web | 7. června 2018 v 15:06 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy <a href="http://sexviagen.com/#">buy female viagra</a> viagra sale <a href=http://sexviagen.com/#>viagra for sale</a>

919 hfuorazy hfuorazy | E-mail | Web | 8. června 2018 v 3:46 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://sexviagen.com/#">buy generic viagra</a> cheap viagra <a href=http://sexviagen.com/#>buy cheap viagra</a>

920 byneraph byneraph | E-mail | Web | 8. června 2018 v 11:47 | Reagovat

what would happen if a girl took viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">generic viagra online</a> purchase viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">buy cheap viagra</a>

921 byneraph byneraph | E-mail | Web | 8. června 2018 v 13:29 | Reagovat

discount viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra generic</a> viagra sildenafil <a href="http://viagraveikd.com/#">online viagra</a>

922 nfkFauct nfkFauct | E-mail | Web | 8. června 2018 v 21:37 | Reagovat

viagra alternative <a href="http://viagracefo.com/#">buy cheap viagra</a> viagra online <a href=http://viagracefo.com/#>cheap viagra</a>

923 nfsorazy nfsorazy | E-mail | Web | 8. června 2018 v 21:50 | Reagovat

real viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra online canadian pharmacy</a> generic viagra online <a href=https://holidayrentallorgues.com/>viagra cheap</a>

924 nnsorazy nnsorazy | E-mail | Web | 9. června 2018 v 5:36 | Reagovat

buy discount viagra online <a href="https://aluixnetwork.com/">online viagra</a> viagra samples <a href=https://aluixnetwork.com/>does viagra work</a>

925 nfkFauct nfkFauct | E-mail | Web | 9. června 2018 v 6:17 | Reagovat

buy viagra now <a href="http://viagracefo.com/#">viagra without prescription</a> viagra cheapest <a href=http://viagracefo.com/#>viagra without prescription</a>

926 xnteraph xnteraph | E-mail | Web | 9. června 2018 v 14:31 | Reagovat

generic viagra soft tabs <a href="https://movietrailershd.org ">buy viagra online</a> canada viagra <a href="https://movietrailershd.org">buy viagra online</a>

927 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 9. června 2018 v 16:10 | Reagovat

puedo tomar losartan y viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
what is the meaning of viagra in urdu
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
was kostet viagra in tunesien

928 nnsorazy nnsorazy | E-mail | Web | 9. června 2018 v 17:34 | Reagovat

buy brand viagra <a href="https://aluixnetwork.com/">viagra cheap</a> viagra pills <a href=https://aluixnetwork.com/>viagra price comparison</a>

929 nfsorazy nfsorazy | E-mail | Web | 9. června 2018 v 22:36 | Reagovat

viagra australia <a href="https://holidayrentallorgues.com/">cheap viagra online</a> cheap viagra canada <a href=https://holidayrentallorgues.com/>buy cheap viagra online</a>

930 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 10. června 2018 v 3:34 | Reagovat

is there womens viagra
<a href=http://viagrabs.com>you can try this out</a>
best use for viagra
<a href="http://www.viagrabs.com">other</a>
how long does it take before viagra kicks in

931 ndgeraph ndgeraph | E-mail | Web | 10. června 2018 v 12:59 | Reagovat

buy cheap viagra online <a href="http://bitcapblog.com ">discount viagra</a> prescription viagra <a href="http://bitcapblog.com">viagra soft tabs</a>

932 ndgeraph ndgeraph | E-mail | Web | 10. června 2018 v 14:34 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://bitcapblog.com ">viagra price</a> viagra pills <a href="http://bitcapblog.com">order viagra online</a>

933 nreorazy nreorazy | E-mail | Web | 11. června 2018 v 10:51 | Reagovat

soft tabs viagra <a href="http://susamsokagim.com">viagra wiki</a> viagra in canada <a href=http://susamsokagim.com>side effects of viagra</a>

934 xbceraph xbceraph | E-mail | Web | 11. června 2018 v 12:30 | Reagovat

cash loan <a href="https://onlineloan.us.org">personal loans online</a> 1500 payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">online loans</a>

935 bsderaph bsderaph | E-mail | Web | 12. června 2018 v 11:13 | Reagovat

cheapest generic viagra <a href="http://emtpartsstore.com/">generic viagra online</a> how does viagra work <a href="http://emtpartsstore.com">when will generic viagra be available</a>

936 xbceraph xbceraph | E-mail | Web | 13. června 2018 v 0:10 | Reagovat

quick loan <a href="https://onlineloan.us.org">online loans for bad credit</a> 1 hr payday loan <a href="https://onlineloan.us.org">online installment loans</a>

937 btheraph btheraph | E-mail | Web | 14. června 2018 v 13:04 | Reagovat

get installment loan <a href="https://onlineloan.us.org">loan online</a> personal loan <a href="https://onlineloan.us.org">online payday loans</a>

938 jjjeraph jjjeraph | E-mail | Web | 14. června 2018 v 22:26 | Reagovat

payday cash advances <a href="https://payday-loans.us.org">fast online payday loans</a> get business loan <a href="https://payday-loans.us.org">online payday loan</a>

939 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 15. června 2018 v 22:10 | Reagovat

Admiring the hard work you put into your site and detailed information you offer. It's good to come across a blog every once in a while that isn't the same unwanted rehashed material. Wonderful read! I've bookmarked your site and I'm adding your RSS feeds to my Google account.

940 nnrorazy nnrorazy | E-mail | Web | 18. června 2018 v 3:20 | Reagovat

tadalafil tablets 20 mg <a href="http://fundeconp.org/">online cialis</a> tadalafil tablets 20 mg <a href=http://fundeconp.org/>cialis buy</a>

941 cialis_canada cialis_canada | E-mail | Web | 18. června 2018 v 22:26 | Reagovat

whoah this blog is excellent i really like reading your articles. Stay up the good work! You already know, many persons are looking around for this info, you could help them greatly.

942 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 21. června 2018 v 6:04 | Reagovat

lawmakers want to limit access to viagra
<a href=http://viagrabs.com>cheapest viagra</a>
video of man using viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra sale</a>
viagra with ambien

943 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 25. června 2018 v 1:17 | Reagovat

why do you see blue when taking viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra samples</a>
effects of mixing alcohol and viagra
<a href="http://viagrabs.com">pop over to these guys</a>
viagra excessive sweating

944 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 26. června 2018 v 20:02 | Reagovat

thuoc viagra gia re
<a href=http://viagrabs.com>viagra alternative</a>
cost of viagra from boots
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra online</a>
is viagra bad for you

945 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 27. června 2018 v 3:22 | Reagovat

side effects of viagra use
<a href=http://www.viagrabs.com>viagra online</a>
viagra and bypass surgery
<a href="http://viagrabs.com">canadian pharmacy viagra</a>
health plans cover viagra

946 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 27. června 2018 v 17:10 | Reagovat

price of viagra pills in india
<a href=http://viagrabs.com>other</a>
taking viagra just for fun
<a href="http://viagrabs.com">click to read more</a>
best food to eat before taking viagra

947 cialis cialis | E-mail | Web | 27. června 2018 v 17:31 | Reagovat

Can you add a Blackberry template? This web page is tricky to read otherwise for those of us browsing with cell phones. Otherwise, in the event you can place a RSS link up, that would be good also.

948 rbsorazy rbsorazy | E-mail | Web | 27. června 2018 v 23:57 | Reagovat

cialis 10mg <a href="http://hopcialisraj.com/">cialis tadalafil</a> cialis online <a href=http://hopcialisraj.com/>cialis pill</a>

949 hdfprisp hdfprisp | E-mail | Web | 28. června 2018 v 11:20 | Reagovat

generic tadalafil <a href="http://cialisovnnc.com/">cialis cost</a> buy tadalafil online <a href="http://cialisovnnc.com/">order cialis</a>

950 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 30. června 2018 v 3:03 | Reagovat

Because here is a list of multiplayer games is that the leave was asked for more.

951 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 2. července 2018 v 19:21 | Reagovat

Thanks so much for sharing this excellent info! I'm seeking forward to see much more posts!

952 dhcorazy dhcorazy | E-mail | Web | 3. července 2018 v 22:22 | Reagovat

viagra price <a href="http://viagapharmaked.com/">best place to buy generic viagra online</a> viagra online no prescription <a href=http://viagapharmaked.com/>generic for viagra</a>

953 fbfeurog fbfeurog | E-mail | Web | 4. července 2018 v 18:29 | Reagovat

cialis 10mg <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online pills</a> non prescription cialis <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online</a>

954 mumvubaf mumvubaf | E-mail | Web | 5. července 2018 v 10:49 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis online buy</a> tadalafil best price <a href="http://besiktasboschservis.com/">tadalafil online</a>

955 mumvubaf mumvubaf | E-mail | Web | 5. července 2018 v 15:13 | Reagovat

generic tadalafil <a href="http://besiktasboschservis.com/">buy cialis online</a> tadalafil reviews <a href="http://besiktasboschservis.com/">cialis online pills</a>

956 fbfeurog fbfeurog | E-mail | Web | 6. července 2018 v 16:07 | Reagovat

purchase cialis <a href="http://cialisserfher.com/">tadalafil</a> tadalafil cialis <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online</a>

957 bnmirone bnmirone | E-mail | Web | Neděle v 10:25 | Reagovat

viagra sale online <a href="http://setviagraeja.com/#viagra generic online"> online viagra generic</a> viagra 50mg <a href="http://setviagraeja.com/#generic">online viagra generic</a>

958 nukmurge nukmurge | E-mail | Web | Neděle v 23:29 | Reagovat

purchase viagra online <a href="http://loviagraosn.com/#online viagra"> viagra online</a> buy viagra online no prescription <a href="http://loviagraosn.com/#generic">viagra buy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama