*** K smrti rád prolejzám antikvariáty a kecám o politice, umění, vaření a kultuře obecně ***

Jak souvisí jméno Miroslav Macek s Knižním velkoobchodem

14. října 2007 v 19:34 | King
Kdo neví, kdo je největší bibliofil MUDr. Miroslav Macek, ať si přečte tento článek:
na stránkách Pravého bloku (ne levého)

Pro toho, komu se nechce hledat, zde je plné znění:
Knižní velkoobchod
a organizovaný zločin
Knižní velkoobchod je jedna z největších porevolučních privatizačních kauz. Dodnes není uzavřena. Zůstaly stamilionové dluhy a desítky nespokojených věřitelů. Poslední lukrativní majetek tehdejší majitelé prodali pod cenou a za utržené peníze nakoupili téměř bezcenné "drahokamy".
Drahokamy měl údajně prodávat i Jiří Beneš z Liberce. Ve skutečnosti to byl ale nezaměstnaný malíř a natěrač, který později musel emigrovat do bývalého Sovětského svazu (!!!) a policie případ dodnes nevyšetřila. Majetek bývalého státního podniku Knižní velkoobchod představoval v době privatizace stovky milionů. Nakonec ho získala firma J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami pánů Miroslava Macka (místopředseda ODS) a Jiřího Menzela za pouhých 23 milionů. Podezření, že se při této privatizaci nepostupovalo běžnými metodami, nebylo nikdy hodnověrně rozptýleno. Dluhy firmy dnes dosahují téměř 400 milionů, když TRŽNÍ cena poslední prodávané nemovitosti Knižního velkoobchodu v Opatovické ulici byla 480 milionů(!!!)…Přesto nebyly dluhy uhrazeny.
Nezaměstnaný malíř a natěrač Jiří Beneš má mít na svědomí skutečnost, že při posledním obchodu se z J. R. Vilímek ztratilo definitivně 80 milionů, utržených za bývalý dům Knižního velkoobchodu na Opatovické ulici.
Jiří Beneš k tomu dnes říká: "Jednou jsem seděl v hospodě a povídali jsme s klukama, že bych potřeboval nějakej kšeftík, vydělat si. Za týden pak přišel kámoš Milan, že by měl nějaký kšeft."
Privatizace však proběhla dávno předtím, než se na scéně objevil Jiří Beneš:
Privatizační projekt na Knižní velkoobchod podala společnost Telegraf, ještě během privatizace přejmenovaná na J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami. Po schválení privatizačního projektu část majetku byla velmi výhodně rozprodána, přitom však nedocházelo k uspokojování věřitelů. K dispozici nejsou řadu let už ani privatizační projekty, ani soupisy původního majetku, který dnes připomíná jen dům na Opatovické ulici.
Jaroslav Kmenta, redaktor MF Dnes: "Myslím si, že to je podvod, který sahá do politických výšin, že např. dneska brání došetření celého toho případu jedině opoziční dohoda ODS i ČSSD."
Jiří Kučera,předseda věřitelského výboru spol. J. R. Vilímek: "Přiznávám, že jsme měli asi dvě jednání s panem doktorem Mackem. A zvláště při tom našem prvém jednání, jsme věřili, že to chce spustit, nastartovat znova - ten Knižní velkoobchod. My jsme mu ze začátku věřili, čili jsme ani moc ze začátku nebojovali."
Součástí privatizovaného majetku Knižního velkoobchodu byly rekreační objekty, další nemovitosti, pozemky a sklady knih. Zmizela nejenom značná část tohoto majetku, ale i dokumentace o jeho privatizaci a následném pohybu. Už 20. listopadu 1992 podali věřitelé návrh na konkurz majetku J. R. Vilímek. Soud se však návrhem nezabýval. Konkurz prohlásil na firmu až tehdy, když v ní nezbylo téměř nic a když už patřila dalšímu majiteli…
Ty knihy se všechny odtud vyvezly?
Helena Přibylová, členka zastupitelstva Nové Vsi: "No, ty se vyvezly bůhví kam. I ten Macek snad ani nevěděl, co koupil, protože dohledávali, co k tomu vůbec patří. Ale pan Macek, jako takovej, dluží dislokační poplatky."
Macek dnes tvrdí, že tehdy dělal jen to, co mohl dělat každý občan starší 18 let…
Jiří Kučera: "Pan doktor Macek, když firmu přebíral, tak v té době ta tržní hodnota opravdu se mohla blížit k 700 milionům. Kdyby vlastně to prodal v té době, tak z toho musel, když ne 700, tak 600 milionů mít."
Podařilo se nám získat kupní smlouvu mezi Fondem národního majetku a společností J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami o prodeji Knižního velkoobchodu. Poté, co byla část majetku bývalého Knižního velkoobchodu rozprodána, prodali pánové Menzel a Macek své podíly ve firmě J. R. Vilímek v březnu 94 zcela neznámému architektovi Rostislavu Šábrtovi z Liberce.
Macek: "Zřejmě o tom víte více než já. Protože já o tom nevím v podstatě nic. Já jediné, co si pamatuji, je, že nějaký ten člověk z Liberce, který od nás koupil Knižní velkoobchod, prodal pak dál někomu nějakou budovu. Ten snad pak jako tam něco dělal s nějakými kameny, které vezl někde do Angoly nebo kam. V okamžiku, kdy jsme podíly prodali, v tu vteřinu jsem se přestal o Knižní velkoobchod zcela zajímat, protože už to nebyl můj podnik, neměl jsem k němu žádnou vazbu. A co se pak dělo dál, to šlo zcela mimo mě a nic o tom nevím."
Jiří Kučera: "Zejména budova Opatovická 18, když jsme jednali s panem doktorem Mackem, tak ten tržní odhad byl dokonce asi 480 milionů, kolem těch 360 milionů a to vlastně byla výše pohledávek za Knižní velkoobchod, všech věřitelů."
Ve společnosti J. R. Vilímek zůstaly stomilionové dluhy a věřitelé společnosti jsou dnes uspokojováni z peněz nás - daňových poplatníků. Záruku za to, že budou uspokojeni, převzal podle tehdy platných zákonů stát. Nového majitele se nám zastihnout doma nepodařilo.
Václav Marek: zvláštní správce konkurzní podstaty spol. J. R. Vilímek: "Šestnáctého března 94 byl zapsán jako jednatel a jediný společník společnosti J. R. Vilímek pan architekt Šábrt."
Liberecký architekt Šábrt se stal společníkem J. R. Vilímek 16. března 1994. O čtyři dny později (!!!) už nový majitel prodává dům na Opatovické ulici, který byl ohodnocený původně téměř na půl miliardy(!!!), za pouhých 80 milionů(!!!!!). O měsíc později je na J. R. Vilímek prohlášen konkurz...
Mezitím se ovšem odehrálo několik dalších zvláštních transakcí.
Václav Marek: "A pak přišla ta transakce, kterou jste začala, 6. dubna 1994. Za 80 milionů, které J. R. Vilímek utržil prodejem toho domu, nakoupil soubor drahých kamenů. 28. dubna 1994 byl poprvé prohlášen konkurz. Nechtějte po mně další komentář."
Dobrý den, pane Šábrt.
Otec R. Šábrta: "Jdi do hajzlu. Podám si na vás, no, stěžovat si budu." (Jednání rozeného estébáka... Možná není náhoda, že v seznamu agentů StB je registrován jistý František Šábrt z Liberce, tajný spolupracovník, krycí jméno Blesk, naverbován ke spolupráci krajskou správou StB Üstí nad Labem, číslo svazku 5347).
Prosím vás, můžete nám dát kontakt na vašeho syna?
Otec R. Šábrta: "Běžte si, no, víte kam? Tak, já vám to doporučím. Takovej trouba, kterej vzal na sebe takovejhle úkol, kterej z toho nemá vůbec nic, jo? A vy je chcete zostuďovat?"
Tak nám, prosím vás, řekněte, o jaký úkol šlo? My ho nechceme zostudit.
Chtěli jsme se zeptat, proč kupoval společnost J. R. Vilímek a už čtyři dny na to (!!!) prodal její nejlukrativnější část za pětinu (!!!) ceny. Podařilo se nám zjistit, že za 80 milionů utržených za dům v Opatovické ulici pan Šábrt ihned (!!!) nakoupil "drahé" kameny (naprosto bezcenné!!!), a to právě od onoho nemajetného nezaměstnaného malíře a natěrače Jiřího Beneše (!!!).
Iva Čvandová, správce konkurzní podstaty spol. J. R. Vilímek: "Já mám k dispozici notářský zápis, kterým byl prodán ten dům v Opatovické ulici, příjmový pokladní doklad na 80 milionů, výdajový pokladní doklad na 80 milionů."
Takže, pan architekt Šábrt má nějakou kupní smlouvu, že ty kameny kupuje? A od koho?
"Ano, pan Beneš z Liberce."
A tak zřejmě ze společnosti J. R. Vilímek zmizel poslední významný majetek…
Viděl jste někdy alespoň jeden z těch kamenů, o které se mělo jednat?
Jiří Beneš, malíř, natěrač: "Kameny jsem zatím neviděl."
Jak velký byl největší balík peněz, který jste kdy v životě viděl?
Jiří Beneš, malíř,natěrač: "Asi 80 tisíc. To bylo jako na výplaty, když jsem dělal."
Krátce po transakci vypovídá Beneš na policii. Ta ale nezasahuje(!!!). Místo toho jej "skupina libereckých podnikatelů" posílá do emigrace v Kyrgyzstánu(!!!). Sám dnes nevěří, jak rychle se všechno vyřídilo.
To jste si vyřizoval vy, ten "živnostňák"?
Jiří Beneš, malíř, natěrač: "Ne, já jsem tam jenom byl s nimi. Oni mně ho vystavili a to bylo všechno. Bez čekání, bez jakýkoliv prodlevy. On to měl taky přes známé."
To bylo vystaveno 6. dubna 1994? A ještě toho 6. dubna hned se podepisovala ta smlouva. Kde se podepisovala, ve kterých místech?
Jiří Beneš: "V Jablonci u Many na parkovišti v autě před půlnocí."
Během 10 minut se uskutečnila transakce, díky níž z J.R. Vilímek zmizelo posledních 80 milionů...
Účastnil se toho kdo všechno?
Beneš: "Pan Šábrt tam byl a ještě asi jeden nebo dva právníci u toho byli. Pan Šábrt, ten seděl vpředu. Pak ten řidič, to nevím, jestli to byl právník. A vedle mě nějakej právník. To bylo všechno."
Za architektem Šábrtem, který drahé kameny kupoval, jsme byli celkem pětkrát. Přesto, že jsme ho viděli vcházet do domu, vzkázal nám, že není doma…
Jiří Beneš: malíř, natěrač: "Stačilo si založit konto a čekat na peníze."
Tak, a kolik vám tam na to konto v tom zahraničí přišlo peněz?
"Milan Kaděra vždycky zavolal, nebo pak psal i dopisy, že už by měly být peníze. A zatím jako že 200 marek měsíčně, že bude posílat na konto."
A ty posílal? Aby tam bylo jako z čeho žít.
"No, to poslal asi třikrát nebo čtyřikrát."
Přes několik pokusů se nám libereckého podnikatele Milana Kaděru (viz. Kaděra Milan 24.07.1971, U cihelny 1148 46330-Liberec 30, název firmy
GLASSIMEX, s.r.o., IČO 25031724, založené 28.01.1998 a sídlící na tř. 1. máje 97 46077- LIBEREC), majitelefirmy, zabývající se, soudě podle názvu, obchodem s broušeným sklem (!!!) poštěstilo vidět pouze na balkoně jeho nového domu… Broušené sklo vyrábí v Liberci, za komunismu bývalý vězeňský závod, patřící pod n. p. Preciosa Jablonec nad Nisou, kde vězni, včetně politických, v nelidských podmínkách brousili komunistům bižuterii pro vývoz na Západ…
Lukrativní majetek Knižního velkoobchodu majitelé postupně prodali. Za poslední utržené peníze nakoupili v podstatě bezcenné "drahokamy". A kdo je současným majitelem někdejšího sídla společnosti, která kdysi tiskla a vydávala knihy? Firma "Nelson" jistého libereckého podnikatele Evžena Petkova, který se skrývá v zahraničí a policie po něm údajně neúspěšně pátrá.
...........
Bývalí vyšetřovatelé zájem o prošetření měli a měli i důkazy. V některých případech bylo dokonce připraveno obvinění. Místo toho byl speciální vyšetřovací tým "Šutr", který se zabýval vytunelováním firmy J. R. Vilímek, rozpuštěn. Vše nasvědčuje tomu, že někteří policisté a jejich nadřízení při vyšetřování nehráli čistou hru.
Jiří Beneš: "Když jsem odcházel jako z policie, tak mě slyšel pan starosta. Co mě slyšel, taky se hned oblékl a šel někam pryč někam do města. A další den už to všechno věděli. Milan už to věděl, že všechno ví. Že to je jako podplacené. Že to nevadí."
V souvislosti s kauzou drahých kamenů bylo zahájeno vyšetřování vysokého policejního důstojníka. Ten se zřejmě podílel na tom, že ani jeden z účastníků této trestné činnosti nebyl potrestán.
Jan Kučera: "V tomto pracovním úřadu vstupoval do jejich profesních úkonů, vydával svá vlastní rozhodnutí, rušil rozhodnutí vyšetřovatelů, nebo vydával pokyny k věci - buď prošetřovat nebo neprověřovat. Tyto pokyny vydával i policejním orgánům, aby se tady nezabývali v některých případech touto trestnou činností. Tak pro tuto činnost tedy byl tedy podán návrh z ministerstva vnitra cestou státního zastupitelství na Úřad vyšetřování vyšetřovateli."
Jaroslav Kmenta, redaktor MF Dnes: "Je to občas pocit beznaděje, samozřejmě, asi to prožil každý novinář, který se do něčeho pustil a něco odhalil, něco rozkryl. Ale, samozřejmě, takové velké kauzy, jako třeba Knižní velkoobchod, tak to vyvolává u novinářů pocit beznaděje v tom, že státní úřady nepoženou nikoho k zodpovědnosti. Já myslím, že i obecně v lidech to musí vyvolávat stejný pocit."
Ano, to má pan Kmenta pravdu, pocit beznaděje tyto kauzy skutečně vyvolávají, neboť opoziční smlouva (zdaleka nejen "oposiční smlouva" - ta do roku 1998 neexistovala!!! Co do té doby dělal ministr vnitra Jan Ruml, jeho lidovecký náměstek Jaroslav Kopřiva, rudý křesťan ministr vnitra Cyril Svoboda atd. atd… - NN) znemožnila skutečný průběh "akce čisté ruce", kdy by Miroslav Macek spolu se svými přáteli s knižního velkoobchodu jistě figuroval mezi obviněnými. Akce 99 vydala seznam budovatelů mafiánského kapitalismu (poz. red. NN č. 13/2000) kde je uvedeno 99 největším budovatelů mafiánského kapitalismu, kteří tvoří první podlaží struktury tzv. mléčného komunismu, který se z ideových rovin obrací k hospodářské rovině a přes ni pak se stává skutečným vládcem v zemi. Novinkou je postavení organizovaného zločinu v mléčném komunismu. Zatímco před listopadem byl organisovaný zločin využíván komunistickou nomenklaturou a StB (KGB) pro jejich vlastní operace, stává se po roce 89, po splynutí s nimi, jedním z rozhodujících činitelů (viz. NN 03/2000 a další: "ORGANISOVANÝ ZLOČIN - NEJMOCNĚJŠÍ RESORT ČR"), určujících politický a hospodářský vývoj v zemi.
Podle reportáže České televize pořadu Klekánice zpracoval
František Červenka, Pravý Blok
e-mail: post.bohemia@seznam.cz
DODATEK N.N.: Obrovskou informační databázi ke cause Miroslav Macek - Knižní velkoobchod najdete na Internetu v článcích Necenzurovaných novin, které jí tehdy věnovaly maximální pozornost, z let 1992 -1993. Od té doby, po vyčerpání všech našich tehdejších možností, zavládlo v této věci hluboké mediální mlčení…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (893)
Zobrazit starší komentáře

801 FaaFretle FaaFretle | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 12:05 | Reagovat

cialis soft tablets
<a href="http://cialisovnsm.com/">generic cialis</a>
cialis for sale in uk
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis cheap</a> ’

802 English Essay Writer English Essay Writer | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 4:13 | Reagovat

doing your homework <a href="https://essay.us.org">dissertation abstracts international online</a> ontario math homework help <a href=https://essay.us.org>essay writing</a>

803 FntFretle FntFretle | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 12:18 | Reagovat

cialis free trial
<a href="http://cialisenax.com/">generic cialis online</a>
cialis buy
<a href=http://cialisenax.com/>cialis no prescription</a> ’

804 cialis cialis | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 20:21 | Reagovat

A megapolis megabucks gratuit failed to seem to cause waste materials in addition

805 Write Write | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 17:32 | Reagovat

essay for me <a href="https://essays.us.com">essays</a> successful college application essays <a href=https://essays.us.com>write essays for me</a>

806 FdnEmefly FdnEmefly | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 10:27 | Reagovat

cialis alcohol
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis tadalafil 5mg once a day
<a href="http://cialisoakdm.com/">cheap cialis</a> ’

807 GbvFretle GbvFretle | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 17:14 | Reagovat

buy cialis in canada
<a href="http://veucialis.com/">cialis cost</a>
cialis pill cutter
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis professional</a> ’

808 cialis cialis | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 2:27 | Reagovat

I really like your writing style, excellent info, thank you for putting up

809 NexEcorry NexEcorry | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 14:42 | Reagovat

cash instant loan <a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loans no credit check</a> small business loans <a href=https://paydayloans-online.us.org/>pay day loans</a>

810 EvFretle EvFretle | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 11:24 | Reagovat

cheapest cialis generic
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis professional</a>
cialis available in india
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis professional</a> ’

811 Ondcacoub Ondcacoub | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 0:56 | Reagovat

buy viagra online without prescription
http://genericonlineviaqra.com/
alcohol and viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra online</a> OK’

812 MbedtInvott MbedtInvott | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 3:05 | Reagovat

viagra brand cheap
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">natural viagra</a>
viagra online discount
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra samples</a> ok’

813 Write Essay For Me Write Essay For Me | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 6:30 | Reagovat

essay writer <a href="https://essaywriter.us.com">essay maker</a> essay writing directions <a href=https://essaywriter.us.com>essay maker</a>

814 MbedtInvott MbedtInvott | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 18:28 | Reagovat

canada viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra</a>
free samples of viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">cheap generic viagra</a> ok’

815 Vecuinhelf Vecuinhelf | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 19:51 | Reagovat

viagra brand 50 mg generic
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra generic</a>
viagra mail order
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra without prescription</a>  OK’

816 Ecfvinhelf Ecfvinhelf | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 17:37 | Reagovat

cheap viagra uk http://viasergeneric.com/  OK’

817 Ecfvinhelf Ecfvinhelf | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 20:50 | Reagovat

effects side viagra http://viasergeneric.com/  OK’

818 Loan Loan | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 8:54 | Reagovat

payday loans no credit check same day <a href="https://paydayloansonline.us.org">va home loan</a> eloans <a href=https://paydayloansonline.us.org>payday loans no credit</a>

819 Easy Payday Loan Easy Payday Loan | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 14:01 | Reagovat

loan service <a href="https://onlineloan.us.com">online loan</a> online loan <a href=https://onlineloan.us.com>specialized loan services</a>

820 Mhtexcabe Mhtexcabe | E-mail | Web | 1. února 2018 v 20:52 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
same day payday loans direct lenders <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance near me</a>

821 viagra viagra | E-mail | Web | 2. února 2018 v 13:30 | Reagovat

Great article post.Really thank you! Fantastic.

822 Brcsgraig Brcsgraig | E-mail | Web | 2. února 2018 v 20:57 | Reagovat

OK’ https://onlineloan.us.org/
easy loans no credit check <a href=https://onlineloan.us.org/>online payday loans</a>

823 Brcsgraig Brcsgraig | E-mail | Web | 2. února 2018 v 21:05 | Reagovat

OK’ https://onlineloan.us.org/
low interest rate personal loans <a href=https://onlineloan.us.org/>bad credit payday loans</a>

824 ceancabbigAref ceancabbigAref | E-mail | Web | 3. února 2018 v 13:32 | Reagovat

side effects of viagra on eyes
<a href=http://bioshieldpill.com/>generic viagra online</a>
is viagra sold over the counter in usa
<a href="http://www.bioshieldpill.com/">viagra</a>
st john wort and viagra

825 Brvsallono Brvsallono | E-mail | Web | 3. února 2018 v 20:56 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">same day payday loan</a>
1 hour payday loan lenders <a href=https://onlineloan.us.org/>same day payday loan</a>

826 Brvsallono Brvsallono | E-mail | Web | 4. února 2018 v 17:14 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">online payday loan</a>
payday loans no credit check <a href=https://onlineloan.us.org/>bad credit payday loans</a>

827 Brvsallono Brvsallono | E-mail | Web | 4. února 2018 v 21:47 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">online payday loans</a>
payday loans today <a href=https://onlineloan.us.org/>instant payday loans</a>

828 Brvsallono Brvsallono | E-mail | Web | 4. února 2018 v 21:55 | Reagovat

OK’
<a href="https://onlineloan.us.org/">payday cash loan</a>
quick faxless payday loan <a href=https://onlineloan.us.org/>same day payday loans</a>

829 Vrcsquids Vrcsquids | E-mail | Web | 5. února 2018 v 18:40 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra no prescription</a>
non prescription viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra price</a>

830 MvsdInvott MvsdInvott | E-mail | Web | 6. února 2018 v 3:04 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">cheap viagra</a>
pfizer viagra online
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra online</a>

831 Vrcsquids Vrcsquids | E-mail | Web | 6. února 2018 v 11:42 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">order viagra online</a>
cost viagra
<a href=http://viasergeneric.com/>order viagra online</a>

832 cialis cialis | E-mail | Web | 7. února 2018 v 1:15 | Reagovat

Totally pent subject matter, appreciate it for selective information.

833 Online Payday Loans Online Payday Loans | E-mail | Web | 8. února 2018 v 11:06 | Reagovat

easy money payday loans <a href="https://paydayloansonline.us.org">personal loan companies</a> borrow money with bad credit <a href=https://paydayloansonline.us.org>payday loans online no credit check</a>

834 Omcmonge Omcmonge | E-mail | Web | 8. února 2018 v 17:30 | Reagovat

OK’
<a href="https://365paydayloan.org/"> faxless payday loan</a>
small payday loans online https://365paydayloan.org/ -  hassle free payday loans

835 Ldfirone Ldfirone | E-mail | Web | 9. února 2018 v 13:29 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">viagra online</a> cheap generic viagra online <a href=http://genericviaser.com/>viagra online</a> ok’

836 Randallraway Randallraway | E-mail | Web | 10. února 2018 v 2:36 | Reagovat

viagra and partying
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
is it safe to take viagra regularly
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra online</a>
coupon for free sample of viagra

837 Randallraway Randallraway | E-mail | Web | 10. února 2018 v 17:12 | Reagovat

was kostet viagra in der apotheke 2012
<a href=http://viagrabs.com>buy viagra</a>
does kamagra work as well as viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
viagra and driving

838 Randallraway Randallraway | E-mail | Web | 10. února 2018 v 19:32 | Reagovat

is there a true generic viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
is canadian generic viagra safe and effective
<a href="http://viagrabs.com">buy viagra</a>
treating viagra overdose

839 Randallraway Randallraway | E-mail | Web | 10. února 2018 v 21:56 | Reagovat

vand viagra iasi
<a href=http://www.viagrabs.com>buy viagra online</a>
how much does insurance cover for viagra
<a href="http://viagrabs.com">viagra online</a>
viagra over the counter portugal

840 Hpzsueda Hpzsueda | E-mail | Web | 12. února 2018 v 5:41 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanus.org/">create business plan</a>
hematology case study help
https://writebusinessplanus.org/ - business plan outline

841 Gbbgraig Gbbgraig | E-mail | Web | 12. února 2018 v 23:52 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingpaperwritethesis.org/">writting papers</a>
getting someone to write my research paper
https://writingpaperwritethesis.org/ - writing thesis paper

842 MichaelPrevy MichaelPrevy | E-mail | Web | 13. února 2018 v 0:12 | Reagovat

cialis weekly dosage
<a href=http://jcialisf.com>cialis sale</a>
can you exercise on cialis
<a href="http://jcialisf.com">cheap cialis</a>
don take cialis with

843 MichaelPrevy MichaelPrevy | E-mail | Web | 13. února 2018 v 1:23 | Reagovat

cialis while trying to get pregnant
<a href=http://jcialisf.com>cialis pills</a>
cialis tablets in australia
<a href="http://jcialisf.com">cheapest cialis</a>
avodart and cialis interaction

844 Hpzsueda Hpzsueda | E-mail | Web | 13. února 2018 v 5:22 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanus.org/">writing business plan</a>
academic paper help companies
https://writebusinessplanus.org/ - business plan writers

845 Lbdgraig Lbdgraig | E-mail | Web | 14. února 2018 v 3:58 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">writing business plan</a>
a custom essay
https://writebusinessplan.us.com/ - written business plan

846 ceancabbigAref ceancabbigAref | E-mail | Web | 14. února 2018 v 12:57 | Reagovat

how to get viagra in dublin
<a href=http://www.hqviagrauro.com/>buy viagra online cheap india</a>
what happens if you take two viagra
<a href="http://hqviagrauro.com/">cheap price viagra</a>
do health insurance plans pay for viagra

847 FbjRhido FbjRhido | E-mail | Web | 15. února 2018 v 1:48 | Reagovat

Hello! All! <a href="https://writeresearchpaper.us.com/">essay papers</a> <a href=https://writeresearchpaper.us.com/>write research paper</a> ok’

848 Bdcsueda Bdcsueda | E-mail | Web | 16. února 2018 v 5:51 | Reagovat

https://writingbusinessplan.us.com/
custom assignment help
<a href="https://writingbusinessplan.us.com/">business plan outline</a>
OK’

849 Normanexona Normanexona | E-mail | Web | 18. února 2018 v 4:02 | Reagovat

does weed work like viagra
<a href=http://www.genericviagrajurx.com>generic viagra</a>
how do i get viagra from my doctor uk
<a href="http://genericviagrajurx.com">viagra generic</a>
obat herbal viagra usa

850 GbrNeeri GbrNeeri | E-mail | Web | 19. února 2018 v 20:13 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> online loans</a>
online personal loans <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> payday loan</a>
OK’

851 GbrNeeri GbrNeeri | E-mail | Web | 20. února 2018 v 0:40 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> payday advance</a>
cash advance <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> payday loans online</a>
OK’

852 Gbcteelp Gbcteelp | E-mail | Web | 20. února 2018 v 4:03 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">online payday loans</a>
auto loans <a href="https://loanonline.us.org/">payday loans no credit check</a>
OK’

853 Ruismmip Ruismmip | E-mail | Web | 23. února 2018 v 3:22 | Reagovat

q http://viagraonlinenut.com viagra online without script <a href=http://viagraonlinenut.com>viagra online pharmacy</a> viagra price per pill in india

854 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 23. února 2018 v 15:20 | Reagovat

Wow, awesome blog layout! How long have you been blogging

855 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 25. února 2018 v 20:16 | Reagovat

I have been surfing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my view, if all webmasters and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before.

856 LqhEmefly LqhEmefly | E-mail | Web | 26. února 2018 v 13:32 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://retcialis.com/"></a>
cheap online female cialis
<a href="http://retcialis.com/">generic cialis</a> OK’

857 Dvsproor Dvsproor | E-mail | Web | 27. února 2018 v 22:50 | Reagovat

viagra online consult brand
<a href=http://cheaperectilepills.com/>cialis online</a>
viagra online australia
<a href="http://cheaperectilepills.com/">viagra</a> OK’

858 GbbPrurgy GbbPrurgy | E-mail | Web | 27. února 2018 v 23:11 | Reagovat

<a href="http://otcerectilepills.com/">cialis online</a>
herbal alternative viagra
<a href=http://otcerectilepills.com/>free erectile pills</a>  OK’

859 dafalef dafalef | E-mail | Web | 27. února 2018 v 23:50 | Reagovat

effexor and viagra together
<a href=http://viagrabs.com>buying viagra online</a>
cialis super active vs viagra super active
<a href="http://www.viagrabs.com">their explanation</a>
headache day after viagra

860 Dvsproor Dvsproor | E-mail | Web | 28. února 2018 v 4:15 | Reagovat

order female viagra
<a href=http://cheaperectilepills.com/>over counter erectile pills</a>
herbal viagra reviews
<a href="http://cheaperectilepills.com/">over counter erectile pills</a> OK’

861 Dvsproor Dvsproor | E-mail | Web | 28. února 2018 v 23:01 | Reagovat

online order viagra
<a href=http://cheaperectilepills.com/>generic viagra</a>
viagra dosing
<a href="http://cheaperectilepills.com/">male erectile dysfunction</a> OK’

862 Geralddiz Geralddiz | E-mail | Web | 1. března 2018 v 5:11 | Reagovat

u http://viagraivo.com viagra generic
liberalizzazione brevetto viagra
<a href=http://viagraivo.com>generic viagra canada</a> viagra off the shelf uk

863 Dvsorazy Dvsorazy | E-mail | Web | 1. března 2018 v 5:15 | Reagovat

viagra wiki http://otcerectilepills.com/  OK’
buy name brand viagra <a href=http://otcerectilepills.com/>buy viagra</a>

864 Fvvproor Fvvproor | E-mail | Web | 3. března 2018 v 1:56 | Reagovat

how to take viagra
<a href=http://buyerectionpills.com/>male erectile dysfunction</a>
viagra pill splitter
<a href="http://buyerectionpills.com/">viagra</a> OK’

865 FfvNeeri FfvNeeri | E-mail | Web | 3. března 2018 v 15:07 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">erectile dysfunction help</a>
uk viagra sales
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>viagra</a>  OK’

866 cialis_cheap cialis_cheap | E-mail | Web | 6. března 2018 v 5:32 | Reagovat

Your goal is to breed all the different dragons available to you and enter combat against other player's dragons.

867 FntInvott FntInvott | E-mail | Web | 7. března 2018 v 17:16 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viasergeneric.com/">generic viagra online</a>
viagra online uk
<a href="http://viasergeneric.com/">viagra price</a> OK’

868 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 8. března 2018 v 20:18 | Reagovat

I just like the valuable info you provide in your articles. I will bookmark your weblog and check once more here frequently. I am moderately sure I will be told lots of new stuff right right here! Best of luck for the following!

869 sdivsh sdivsh | E-mail | Web | 9. března 2018 v 19:50 | Reagovat

Through the power of drug discount programs, we can step you outstanding discounts off of representative superior http://kamagrajelly.us.com/ kamagra oral jelly  prices. Our betray detract from network providers are dedicated to increasing access to affordable prescription <a href=http://kamagrajelly.us.com/ >kamagra</a> and medication. Throughout their decision efforts with muscular pharmaceutical companies our providers make brought discounts of an for the most part of barely 50% nutty to you for free.

870 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 12. března 2018 v 19:15 | Reagovat

It is also possible that Zynga's chosen advertising network is to blame if we consider the case of the New York Times' website

871 KmsNeeri KmsNeeri | E-mail | Web | 13. března 2018 v 6:05 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagrapbna.com/">viagra generic online</a>
free viagra pills
<a href=http://viagrapbna.com/>buy viagra</a>  OK’

872 LmmInvott LmmInvott | E-mail | Web | 13. března 2018 v 18:49 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">generic viagra</a>
free samples of viagra
<a href="http://viagracefo.com/">buy viagra</a> OK’

873 Duncaicord Duncaicord | E-mail | Web | 14. března 2018 v 2:04 | Reagovat

j http://cialsonlinebei.com cialis online prescription
viagra cialis levitra reviews
<a href=http://cialsonlinebei.com>generic cialis</a> cialis 5 mg does it work

874 OklEmefly OklEmefly | E-mail | Web | 17. března 2018 v 10:44 | Reagovat

prednisone dosage 100mg
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone ulcerative colitis reviews
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone</a> OK’

875 OklEmefly OklEmefly | E-mail | Web | 17. března 2018 v 23:25 | Reagovat

prednisone 50 94
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone 1 mg prices
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">online prednisone</a> OK’

876 PlpHorne PlpHorne | E-mail | Web | 19. března 2018 v 1:00 | Reagovat

o que ? o bd do amoxil
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">amoxil 500 dosage</a>
amoxil dosage for flu
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>amoxil 875</a> ’

877 LlmNeeri LlmNeeri | E-mail | Web | 21. března 2018 v 14:18 | Reagovat

best prices on brand viagra
<a href="http://buyviaqra.com/">buy viagra online</a>
try viagra for free
<a href=http://buyviaqra.com/>online viagra</a>  OK’

878 AgustinMeste AgustinMeste | E-mail | Web | 22. března 2018 v 15:07 | Reagovat

viagra prices 2018 <a href=http://jud10.org/>cost of generic viagra at costco</a>

viagra generic <a href="http://jud10.org/">generic viagra availability in us</a>

879 JjjNeeri JjjNeeri | E-mail | Web | 23. března 2018 v 17:04 | Reagovat

fast loans bad credit <a href="https://fastcash.us.com/"> fast loans,fast cash loans</a>
24 hour payday loans online <a href=https://fastcash.us.com/> fast loans,fast cash loans</a>
OK’

880 viagra viagra | E-mail | Web | 28. března 2018 v 22:09 | Reagovat

Nice site. On your blogs extremely interest and i will tell a buddies.

881 Hnbproor Hnbproor | E-mail | Web | 30. března 2018 v 3:55 | Reagovat

viagra brands
<a href=http://vigraviagra.com/>buy viagra</a>
order viagra professional
<a href="http://vigraviagra.com/">viagra buy</a> OK’

882 Geralddiz Geralddiz | E-mail | Web | 2. dubna 2018 v 2:45 | Reagovat

a http://viagraivo.com viagra generic
effect of viagra tablet
<a href=http://viagraivo.com>generic viagra review</a> valium with viagra

883 LahNeeri LahNeeri | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 13:03 | Reagovat

Insulin is a hormone that is involved in regulating how the body converts sugar glucose into energy. online viagra sales <a href="http://viagra-onlinenas.com/">best place to buy generic viagra online</a> purchase female viagra <a href=http://viagra-onlinenas.com/>online viagra prescription</a>  Is No Longer a Democracy 2K Hey Congress, Defunding Planned Parenthood Is Bad For Your Health 185 Tuesday's Morning Email: Five Ways Obama's Successor Could Undermine His Climate Plan 2 The Fight For Voting Rights Is Our Fight Today 92 Caught on Camera: Police Racism 21 Go to Politics More in Politics Pollster Politics Blog Off The Bus Election Maps Trail To The Chief You Might Also Like WorldPost Green Black Voices Latino Voices Gay Voices Bobbi Kristina Brown Dies At 22 Following Hospitalization 1K Go to Entertainment More in Entertainment Celebrity TV You Might Also Like Comedy Arts Books Food Style Weird News Moviefone Dump Performance Appraisals... OK’

884 CarlosOntor CarlosOntor | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 20:28 | Reagovat

viagra and heart failure http://viagraivo.com viagra used for the heart <a href=http://viagraivo.com>how to buy generic viagra</a> cost of viagra in malaysia

885 Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 16:05 | Reagovat

lasix and furosemide lasix <a href=http://lasixf.com/#>buy lasix</a> furosemide 40 <a href=http://furosemide40.com/#>furosemide 40 mg</a> lasix pill shape.

886 Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] | E-mail | Web | 4. dubna 2018 v 17:09 | Reagovat

Lasix furosemide online sale lasix <a href=http://lasixf.com/#>buy lasix</a> furosemide 40 mg <a href=http://furosemide40.com/#>furosemide medication</a> lasix medication teaching.

887 Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 8:07 | Reagovat

furosemide lasix in spanish buy furosemide online <a href=http://lasixf.com/#>furosemide</a> furosemide 40 mg <a href=http://furosemide40.com/#>furosemide 40 mg</a> lasix pill vs lasix injection.

888 Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] Aaegb#gennico[YodeSR,3,4] | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 9:55 | Reagovat

lasix 25 furosemide store furosemide <a href=http://lasixf.com/#>furosemide</a> furosemide 40 mg <a href=http://furosemide40.com/#>furosemide medication</a> lasix tablet weight loss.

889 bakkalef bakkalef | E-mail | Web | 10. dubna 2018 v 2:15 | Reagovat

what to expect from 100mg viagra
<a href=http://viagrabs.com>cheap generic viagra</a>
health insurance pays for viagra
<a href="http://viagrabs.com">recommended you read</a>
viagra and dapoxetine

890 bgfGoacy bgfGoacy | E-mail | Web | Sobota v 21:47 | Reagovat

order viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">free viagra sample pack</a> generic viagra <a href=http://loviagraosn.com/#>buy female viagra</a> OK’

891 bgfGoacy bgfGoacy | E-mail | Web | Neděle v 4:11 | Reagovat

viagra doses <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra and alcohol</a> buy viagra online <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra soft pills</a> OK’

892 dczGoacy dczGoacy | E-mail | Web | Pondělí v 19:14 | Reagovat

natural viagra alternatives <a href="http://menedkkr.com/#">how does viagra work</a> viagra 50mg <a href=http://menedkkr.com/#>natural alternative to viagra</a>

893 wbzRhido wbzRhido | E-mail | Web | Úterý v 1:13 | Reagovat

purchase viagra <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">drug viagra</a> buy online viagra <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra generic canada</a> OK’

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama