*** K smrti rád prolejzám antikvariáty a kecám o politice, umění, vaření a kultuře obecně ***

Jak souvisí jméno Miroslav Macek s Knižním velkoobchodem

14. října 2007 v 19:34 | King
Kdo neví, kdo je největší bibliofil MUDr. Miroslav Macek, ať si přečte tento článek:
na stránkách Pravého bloku (ne levého)

Pro toho, komu se nechce hledat, zde je plné znění:
Knižní velkoobchod
a organizovaný zločin
Knižní velkoobchod je jedna z největších porevolučních privatizačních kauz. Dodnes není uzavřena. Zůstaly stamilionové dluhy a desítky nespokojených věřitelů. Poslední lukrativní majetek tehdejší majitelé prodali pod cenou a za utržené peníze nakoupili téměř bezcenné "drahokamy".
Drahokamy měl údajně prodávat i Jiří Beneš z Liberce. Ve skutečnosti to byl ale nezaměstnaný malíř a natěrač, který později musel emigrovat do bývalého Sovětského svazu (!!!) a policie případ dodnes nevyšetřila. Majetek bývalého státního podniku Knižní velkoobchod představoval v době privatizace stovky milionů. Nakonec ho získala firma J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami pánů Miroslava Macka (místopředseda ODS) a Jiřího Menzela za pouhých 23 milionů. Podezření, že se při této privatizaci nepostupovalo běžnými metodami, nebylo nikdy hodnověrně rozptýleno. Dluhy firmy dnes dosahují téměř 400 milionů, když TRŽNÍ cena poslední prodávané nemovitosti Knižního velkoobchodu v Opatovické ulici byla 480 milionů(!!!)…Přesto nebyly dluhy uhrazeny.
Nezaměstnaný malíř a natěrač Jiří Beneš má mít na svědomí skutečnost, že při posledním obchodu se z J. R. Vilímek ztratilo definitivně 80 milionů, utržených za bývalý dům Knižního velkoobchodu na Opatovické ulici.
Jiří Beneš k tomu dnes říká: "Jednou jsem seděl v hospodě a povídali jsme s klukama, že bych potřeboval nějakej kšeftík, vydělat si. Za týden pak přišel kámoš Milan, že by měl nějaký kšeft."
Privatizace však proběhla dávno předtím, než se na scéně objevil Jiří Beneš:
Privatizační projekt na Knižní velkoobchod podala společnost Telegraf, ještě během privatizace přejmenovaná na J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami. Po schválení privatizačního projektu část majetku byla velmi výhodně rozprodána, přitom však nedocházelo k uspokojování věřitelů. K dispozici nejsou řadu let už ani privatizační projekty, ani soupisy původního majetku, který dnes připomíná jen dům na Opatovické ulici.
Jaroslav Kmenta, redaktor MF Dnes: "Myslím si, že to je podvod, který sahá do politických výšin, že např. dneska brání došetření celého toho případu jedině opoziční dohoda ODS i ČSSD."
Jiří Kučera,předseda věřitelského výboru spol. J. R. Vilímek: "Přiznávám, že jsme měli asi dvě jednání s panem doktorem Mackem. A zvláště při tom našem prvém jednání, jsme věřili, že to chce spustit, nastartovat znova - ten Knižní velkoobchod. My jsme mu ze začátku věřili, čili jsme ani moc ze začátku nebojovali."
Součástí privatizovaného majetku Knižního velkoobchodu byly rekreační objekty, další nemovitosti, pozemky a sklady knih. Zmizela nejenom značná část tohoto majetku, ale i dokumentace o jeho privatizaci a následném pohybu. Už 20. listopadu 1992 podali věřitelé návrh na konkurz majetku J. R. Vilímek. Soud se však návrhem nezabýval. Konkurz prohlásil na firmu až tehdy, když v ní nezbylo téměř nic a když už patřila dalšímu majiteli…
Ty knihy se všechny odtud vyvezly?
Helena Přibylová, členka zastupitelstva Nové Vsi: "No, ty se vyvezly bůhví kam. I ten Macek snad ani nevěděl, co koupil, protože dohledávali, co k tomu vůbec patří. Ale pan Macek, jako takovej, dluží dislokační poplatky."
Macek dnes tvrdí, že tehdy dělal jen to, co mohl dělat každý občan starší 18 let…
Jiří Kučera: "Pan doktor Macek, když firmu přebíral, tak v té době ta tržní hodnota opravdu se mohla blížit k 700 milionům. Kdyby vlastně to prodal v té době, tak z toho musel, když ne 700, tak 600 milionů mít."
Podařilo se nám získat kupní smlouvu mezi Fondem národního majetku a společností J. R. Vilímek - velkoobchod s knihami o prodeji Knižního velkoobchodu. Poté, co byla část majetku bývalého Knižního velkoobchodu rozprodána, prodali pánové Menzel a Macek své podíly ve firmě J. R. Vilímek v březnu 94 zcela neznámému architektovi Rostislavu Šábrtovi z Liberce.
Macek: "Zřejmě o tom víte více než já. Protože já o tom nevím v podstatě nic. Já jediné, co si pamatuji, je, že nějaký ten člověk z Liberce, který od nás koupil Knižní velkoobchod, prodal pak dál někomu nějakou budovu. Ten snad pak jako tam něco dělal s nějakými kameny, které vezl někde do Angoly nebo kam. V okamžiku, kdy jsme podíly prodali, v tu vteřinu jsem se přestal o Knižní velkoobchod zcela zajímat, protože už to nebyl můj podnik, neměl jsem k němu žádnou vazbu. A co se pak dělo dál, to šlo zcela mimo mě a nic o tom nevím."
Jiří Kučera: "Zejména budova Opatovická 18, když jsme jednali s panem doktorem Mackem, tak ten tržní odhad byl dokonce asi 480 milionů, kolem těch 360 milionů a to vlastně byla výše pohledávek za Knižní velkoobchod, všech věřitelů."
Ve společnosti J. R. Vilímek zůstaly stomilionové dluhy a věřitelé společnosti jsou dnes uspokojováni z peněz nás - daňových poplatníků. Záruku za to, že budou uspokojeni, převzal podle tehdy platných zákonů stát. Nového majitele se nám zastihnout doma nepodařilo.
Václav Marek: zvláštní správce konkurzní podstaty spol. J. R. Vilímek: "Šestnáctého března 94 byl zapsán jako jednatel a jediný společník společnosti J. R. Vilímek pan architekt Šábrt."
Liberecký architekt Šábrt se stal společníkem J. R. Vilímek 16. března 1994. O čtyři dny později (!!!) už nový majitel prodává dům na Opatovické ulici, který byl ohodnocený původně téměř na půl miliardy(!!!), za pouhých 80 milionů(!!!!!). O měsíc později je na J. R. Vilímek prohlášen konkurz...
Mezitím se ovšem odehrálo několik dalších zvláštních transakcí.
Václav Marek: "A pak přišla ta transakce, kterou jste začala, 6. dubna 1994. Za 80 milionů, které J. R. Vilímek utržil prodejem toho domu, nakoupil soubor drahých kamenů. 28. dubna 1994 byl poprvé prohlášen konkurz. Nechtějte po mně další komentář."
Dobrý den, pane Šábrt.
Otec R. Šábrta: "Jdi do hajzlu. Podám si na vás, no, stěžovat si budu." (Jednání rozeného estébáka... Možná není náhoda, že v seznamu agentů StB je registrován jistý František Šábrt z Liberce, tajný spolupracovník, krycí jméno Blesk, naverbován ke spolupráci krajskou správou StB Üstí nad Labem, číslo svazku 5347).
Prosím vás, můžete nám dát kontakt na vašeho syna?
Otec R. Šábrta: "Běžte si, no, víte kam? Tak, já vám to doporučím. Takovej trouba, kterej vzal na sebe takovejhle úkol, kterej z toho nemá vůbec nic, jo? A vy je chcete zostuďovat?"
Tak nám, prosím vás, řekněte, o jaký úkol šlo? My ho nechceme zostudit.
Chtěli jsme se zeptat, proč kupoval společnost J. R. Vilímek a už čtyři dny na to (!!!) prodal její nejlukrativnější část za pětinu (!!!) ceny. Podařilo se nám zjistit, že za 80 milionů utržených za dům v Opatovické ulici pan Šábrt ihned (!!!) nakoupil "drahé" kameny (naprosto bezcenné!!!), a to právě od onoho nemajetného nezaměstnaného malíře a natěrače Jiřího Beneše (!!!).
Iva Čvandová, správce konkurzní podstaty spol. J. R. Vilímek: "Já mám k dispozici notářský zápis, kterým byl prodán ten dům v Opatovické ulici, příjmový pokladní doklad na 80 milionů, výdajový pokladní doklad na 80 milionů."
Takže, pan architekt Šábrt má nějakou kupní smlouvu, že ty kameny kupuje? A od koho?
"Ano, pan Beneš z Liberce."
A tak zřejmě ze společnosti J. R. Vilímek zmizel poslední významný majetek…
Viděl jste někdy alespoň jeden z těch kamenů, o které se mělo jednat?
Jiří Beneš, malíř, natěrač: "Kameny jsem zatím neviděl."
Jak velký byl největší balík peněz, který jste kdy v životě viděl?
Jiří Beneš, malíř,natěrač: "Asi 80 tisíc. To bylo jako na výplaty, když jsem dělal."
Krátce po transakci vypovídá Beneš na policii. Ta ale nezasahuje(!!!). Místo toho jej "skupina libereckých podnikatelů" posílá do emigrace v Kyrgyzstánu(!!!). Sám dnes nevěří, jak rychle se všechno vyřídilo.
To jste si vyřizoval vy, ten "živnostňák"?
Jiří Beneš, malíř, natěrač: "Ne, já jsem tam jenom byl s nimi. Oni mně ho vystavili a to bylo všechno. Bez čekání, bez jakýkoliv prodlevy. On to měl taky přes známé."
To bylo vystaveno 6. dubna 1994? A ještě toho 6. dubna hned se podepisovala ta smlouva. Kde se podepisovala, ve kterých místech?
Jiří Beneš: "V Jablonci u Many na parkovišti v autě před půlnocí."
Během 10 minut se uskutečnila transakce, díky níž z J.R. Vilímek zmizelo posledních 80 milionů...
Účastnil se toho kdo všechno?
Beneš: "Pan Šábrt tam byl a ještě asi jeden nebo dva právníci u toho byli. Pan Šábrt, ten seděl vpředu. Pak ten řidič, to nevím, jestli to byl právník. A vedle mě nějakej právník. To bylo všechno."
Za architektem Šábrtem, který drahé kameny kupoval, jsme byli celkem pětkrát. Přesto, že jsme ho viděli vcházet do domu, vzkázal nám, že není doma…
Jiří Beneš: malíř, natěrač: "Stačilo si založit konto a čekat na peníze."
Tak, a kolik vám tam na to konto v tom zahraničí přišlo peněz?
"Milan Kaděra vždycky zavolal, nebo pak psal i dopisy, že už by měly být peníze. A zatím jako že 200 marek měsíčně, že bude posílat na konto."
A ty posílal? Aby tam bylo jako z čeho žít.
"No, to poslal asi třikrát nebo čtyřikrát."
Přes několik pokusů se nám libereckého podnikatele Milana Kaděru (viz. Kaděra Milan 24.07.1971, U cihelny 1148 46330-Liberec 30, název firmy
GLASSIMEX, s.r.o., IČO 25031724, založené 28.01.1998 a sídlící na tř. 1. máje 97 46077- LIBEREC), majitelefirmy, zabývající se, soudě podle názvu, obchodem s broušeným sklem (!!!) poštěstilo vidět pouze na balkoně jeho nového domu… Broušené sklo vyrábí v Liberci, za komunismu bývalý vězeňský závod, patřící pod n. p. Preciosa Jablonec nad Nisou, kde vězni, včetně politických, v nelidských podmínkách brousili komunistům bižuterii pro vývoz na Západ…
Lukrativní majetek Knižního velkoobchodu majitelé postupně prodali. Za poslední utržené peníze nakoupili v podstatě bezcenné "drahokamy". A kdo je současným majitelem někdejšího sídla společnosti, která kdysi tiskla a vydávala knihy? Firma "Nelson" jistého libereckého podnikatele Evžena Petkova, který se skrývá v zahraničí a policie po něm údajně neúspěšně pátrá.
...........
Bývalí vyšetřovatelé zájem o prošetření měli a měli i důkazy. V některých případech bylo dokonce připraveno obvinění. Místo toho byl speciální vyšetřovací tým "Šutr", který se zabýval vytunelováním firmy J. R. Vilímek, rozpuštěn. Vše nasvědčuje tomu, že někteří policisté a jejich nadřízení při vyšetřování nehráli čistou hru.
Jiří Beneš: "Když jsem odcházel jako z policie, tak mě slyšel pan starosta. Co mě slyšel, taky se hned oblékl a šel někam pryč někam do města. A další den už to všechno věděli. Milan už to věděl, že všechno ví. Že to je jako podplacené. Že to nevadí."
V souvislosti s kauzou drahých kamenů bylo zahájeno vyšetřování vysokého policejního důstojníka. Ten se zřejmě podílel na tom, že ani jeden z účastníků této trestné činnosti nebyl potrestán.
Jan Kučera: "V tomto pracovním úřadu vstupoval do jejich profesních úkonů, vydával svá vlastní rozhodnutí, rušil rozhodnutí vyšetřovatelů, nebo vydával pokyny k věci - buď prošetřovat nebo neprověřovat. Tyto pokyny vydával i policejním orgánům, aby se tady nezabývali v některých případech touto trestnou činností. Tak pro tuto činnost tedy byl tedy podán návrh z ministerstva vnitra cestou státního zastupitelství na Úřad vyšetřování vyšetřovateli."
Jaroslav Kmenta, redaktor MF Dnes: "Je to občas pocit beznaděje, samozřejmě, asi to prožil každý novinář, který se do něčeho pustil a něco odhalil, něco rozkryl. Ale, samozřejmě, takové velké kauzy, jako třeba Knižní velkoobchod, tak to vyvolává u novinářů pocit beznaděje v tom, že státní úřady nepoženou nikoho k zodpovědnosti. Já myslím, že i obecně v lidech to musí vyvolávat stejný pocit."
Ano, to má pan Kmenta pravdu, pocit beznaděje tyto kauzy skutečně vyvolávají, neboť opoziční smlouva (zdaleka nejen "oposiční smlouva" - ta do roku 1998 neexistovala!!! Co do té doby dělal ministr vnitra Jan Ruml, jeho lidovecký náměstek Jaroslav Kopřiva, rudý křesťan ministr vnitra Cyril Svoboda atd. atd… - NN) znemožnila skutečný průběh "akce čisté ruce", kdy by Miroslav Macek spolu se svými přáteli s knižního velkoobchodu jistě figuroval mezi obviněnými. Akce 99 vydala seznam budovatelů mafiánského kapitalismu (poz. red. NN č. 13/2000) kde je uvedeno 99 největším budovatelů mafiánského kapitalismu, kteří tvoří první podlaží struktury tzv. mléčného komunismu, který se z ideových rovin obrací k hospodářské rovině a přes ni pak se stává skutečným vládcem v zemi. Novinkou je postavení organizovaného zločinu v mléčném komunismu. Zatímco před listopadem byl organisovaný zločin využíván komunistickou nomenklaturou a StB (KGB) pro jejich vlastní operace, stává se po roce 89, po splynutí s nimi, jedním z rozhodujících činitelů (viz. NN 03/2000 a další: "ORGANISOVANÝ ZLOČIN - NEJMOCNĚJŠÍ RESORT ČR"), určujících politický a hospodářský vývoj v zemi.
Podle reportáže České televize pořadu Klekánice zpracoval
František Červenka, Pravý Blok
e-mail: post.bohemia@seznam.cz
DODATEK N.N.: Obrovskou informační databázi ke cause Miroslav Macek - Knižní velkoobchod najdete na Internetu v článcích Necenzurovaných novin, které jí tehdy věnovaly maximální pozornost, z let 1992 -1993. Od té doby, po vyčerpání všech našich tehdejších možností, zavládlo v této věci hluboké mediální mlčení…
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (808)
Zobrazit starší komentáře

701 Rozbiphype Rozbiphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 16:41 | Reagovat

c http://pharmacymilo.com canadian pharmacy viagra <a href= http://pharmacymilo.com >canadian online pharmacy</a> breakfast

702 Roipzphype Roipzphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 16:51 | Reagovat

c https://viagramilo.com viagra without a doctor prescription <a href= https://viagramilo.com >viagra generic name</a> into

703 Roytlphype Roytlphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 17:12 | Reagovat

c http://pharmacymilo.com canadian pharmacy online <a href= http://pharmacymilo.com >canadian pharmacy review</a> wished

704 Romttphype Romttphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 17:32 | Reagovat

x http://cialismilo.com cialis super active <a href= http://cialismilo.com >generic cialis</a> to

705 Rokbuphype Rokbuphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 17:53 | Reagovat

y https://viagramilo.com viagra meme <a href= https://viagramilo.com >buy viagra</a> thee

706 Ronpgphype Ronpgphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 18:24 | Reagovat

i http://cialismilo.com cialis free trial offer <a href= http://cialismilo.com >cialis</a> little

707 Rosamphype Rosamphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 19:36 | Reagovat

v http://cialismilo.com buying cialis online safe <a href= http://cialismilo.com >cheap cialis</a> husband

708 Rozimphype Rozimphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 19:56 | Reagovat

k http://pharmacymilo.com canadian pharmacy viagra <a href= http://pharmacymilo.com >canadian pharmacy online</a> o'clock

709 Royryphype Royryphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 20:16 | Reagovat

v https://viagramilo.com what is viagra <a href= https://viagramilo.com >viagra online</a> regard

710 Roopdphype Roopdphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 20:26 | Reagovat

z https://viagramilo.com how long does viagra stay in your system <a href= https://viagramilo.com >viagra</a> ground

711 Rofewphype Rofewphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 22:25 | Reagovat

m http://pharmacymilo.com canadian pharmacy review <a href= http://pharmacymilo.com >canadian pharmacy</a> none

712 Rowjyphype Rowjyphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 22:54 | Reagovat

d http://pharmacymilo.com canadian pharmacy review <a href= http://pharmacymilo.com >canadian online pharmacy</a> hill

713 Rolebphype Rolebphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 23:34 | Reagovat

c https://viagramilo.com when to take viagra <a href= https://viagramilo.com >viagra coupon</a> mistress

714 Royogphype Royogphype | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 23:54 | Reagovat

q http://pharmacymilo.com canadian online pharmacy <a href= http://pharmacymilo.com >canada pharmacy</a> power

715 Roszsphype Roszsphype | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 0:24 | Reagovat

u http://pharmacymilo.com canadian pharmacy viagra <a href= http://pharmacymilo.com >canadian pharmacy viagra</a> pair

716 Rorfuphype Rorfuphype | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 1:03 | Reagovat

f http://cialismilo.com cheap cialis online <a href= http://cialismilo.com >cialis online</a> cold

717 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 3:46 | Reagovat

a http://paydayxry.com payday loans that accept debit cards <a href= http://paydayxry.com >money mutual</a> surely

718 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 7:34 | Reagovat

h http://modafinilxry.com provigil for adhd <a href= http://modafinilxry.com >buy modafinil</a> perhaps

719 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 8:58 | Reagovat

p http://cialisxry.com when will cialis go generic <a href= http://cialisxry.com >coupon for cialis</a> hurt

720 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 11:30 | Reagovat

a http://pharmacyxry.com canada pharmacy drugs prices <a href= http://pharmacyxry.com >canada pharmacy online no script</a> easily

721 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 12:54 | Reagovat

a http://sildenafilxry.com viagra samples free by mail <a href= http://sildenafilxry.com >sildenafil citrate 100mg</a> mention

722 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 13:23 | Reagovat

h http://pharmacyxry.com canadian pharmacy online <a href= http://pharmacyxry.com >canada pharmacy online no script</a> as

723 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 13:37 | Reagovat

z http://levitraxry.com levitra shelf life <a href= http://levitraxry.com >levitra online</a> not

724 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 14:23 | Reagovat

m http://modafinilxry.com modafinil alternatives <a href= http://modafinilxry.com >click</a> six

725 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 15:33 | Reagovat

n http://paydayxry.com payday loans milwaukee wi <a href= http://paydayxry.com >money mutual</a> must

726 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 19:25 | Reagovat

t http://pharmacyxry.com canadian pharmacy online <a href= http://pharmacyxry.com >canada pharmacy online no script</a> entirely

727 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 21:45 | Reagovat

u http://viagraxry.com viagra single packs <a href= http://viagraxry.com >viagra purchase</a> share

728 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 5. ledna 2018 v 23:22 | Reagovat

e http://paydayxry.com payday loans tulsa <a href= http://paydayxry.com >payday loans no credit check</a> few

729 Jbballono Jbballono | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 5:10 | Reagovat

business loans
<a href="https://personalnae.org/">cash loans</a>
car loan website
<a href=https://personalnae.org/>cash loans</a>

730 Michaelknins Michaelknins | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 8:56 | Reagovat

r http://modafinilxry.com modafinil side effects <a href= http://modafinilxry.com >modafinil</a> trouble

731 viagra_generic viagra_generic | E-mail | Web | 6. ledna 2018 v 16:48 | Reagovat

Whats Taking place i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute &amp assist other users like its helped me. Great job.

732 ThomasTheop ThomasTheop | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 3:56 | Reagovat

u http://viagradix.com/# when to take viagra <a href= http://viagradix.com/# >visit your url</a> attention

733 ThomasTheop ThomasTheop | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 0:37 | Reagovat

r http://pharmacydix.com/# canadian pharmacy online <a href= http://pharmacydix.com/# >top 10 online pharmacies</a> delight

734 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 8:08 | Reagovat

y http://buylevitramz.com levitra dose <a href= http://buylevitramz.com >levitra and alcohol</a> pride

735 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 8:33 | Reagovat

z http://genericviagramz.com what is sildenafil <a href= http://genericviagramz.com >sildenafil citrate</a> true

736 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 9:15 | Reagovat

x http://buylevitramz.com purchase levitra online <a href= http://buylevitramz.com >buy levitra cheap</a> then

737 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 9:53 | Reagovat

s http://buylevitramz.com buying levitra <a href= http://buylevitramz.com >buy levitra</a> suddenly

738 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 11:10 | Reagovat

a https://buyviagramz.com canadian viagra <a href= https://buyviagramz.com >buy viagra without doctor prescription</a> no

739 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 12:45 | Reagovat

m http://genericviagramz.com how much does the military spend on viagra <a href= http://genericviagramz.com >more hints</a> cry

740 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 13:23 | Reagovat

g http://buylevitramz.com levitra for women <a href= http://buylevitramz.com >buy generic levitra</a> hardly

741 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 13:43 | Reagovat

h https://buyviagramz.com viagra price <a href= https://buyviagramz.com >buy viagra online pharmacy</a> degree

742 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 15:20 | Reagovat

s http://buylevitramz.com buy levitra now <a href= http://buylevitramz.com >buy levitra canada pharmacy</a> town

743 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 16:18 | Reagovat

e http://buylevitramz.com what does levitra look like <a href= http://buylevitramz.com >buy levitra</a> beautiful

744 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 17:29 | Reagovat

i http://cialiscouponmz.com cialis prices <a href= http://cialiscouponmz.com >cialis discount coupon</a> plain

745 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 8. ledna 2018 v 19:12 | Reagovat

t http://buyprovigilmz.com modafinil vs armodafinil <a href= http://buyprovigilmz.com >buy provigil online cheap</a> pride

746 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 2:11 | Reagovat

t https://buyviagramz.com viagra over the counter <a href= https://buyviagramz.com >site here</a> time

747 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 2:24 | Reagovat

z http://buylevitramz.com viagra vs cialis vs levitra <a href= http://buylevitramz.com >buy levitra canada pharmacy</a> cousin

748 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 3:14 | Reagovat

b http://genericviagramz.com viagra without a doctor prescription usa <a href= http://genericviagramz.com >sildenafil citrate</a> new

749 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 3:51 | Reagovat

f https://buyviagramz.com viagra reviews <a href= https://buyviagramz.com >buy viagra cheap</a> plain

750 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 4:29 | Reagovat

l https://buyviagramz.com free viagra samples before buying <a href= https://buyviagramz.com >how to get viagra</a> surely

751 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 5:21 | Reagovat

h http://buyprovigilmz.com modafinil price <a href= http://buyprovigilmz.com >modafinil for adhd</a> bad

752 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 5:47 | Reagovat

e http://genericviagramz.com sildenafil cost <a href= http://genericviagramz.com >viagra generic</a> seat

753 ZmsEcorry ZmsEcorry | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 6:13 | Reagovat

personal loans bad credit
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">personal loans</a>
a payday loan lender
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>cash advance loans</a>

754 Jamesadhef Jamesadhef | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 6:18 | Reagovat

l http://cialiscouponmz.com prices of cialis <a href= http://cialiscouponmz.com >what is cialis used for</a> proud

755 EdgarHeesy EdgarHeesy | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 12:43 | Reagovat

f <a href= http://modafinilkmd.com >buy modafinil</a> these <a href=http://modafinilkmd.com>provigil</a> buy generic provigil

756 EdgarHeesy EdgarHeesy | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 3:08 | Reagovat

t <a href= http://cialisico.com >buy cialis generic</a> fire <a href=http://cialisico.com>cialis</a> buy cialis online

757 EdgarHeesy EdgarHeesy | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 4:30 | Reagovat

i <a href= http://modafinilyc.com >provigil</a> temper <a href=http://modafinilyc.com>provigil coupon</a> provigil coupon

758 EdgarHeesy EdgarHeesy | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 4:50 | Reagovat

z <a href= http://cialisico.com >cheap generic cialis</a> does <a href=http://cialisico.com>generic cialis online</a> buy cialis generic

759 Mcsacoub Mcsacoub | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 22:44 | Reagovat

viagra overnight shipping
<a href="http://viagraonszb.com/">free viagra sample pack</a>
no prescription viagra
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra prescription</a> ’

760 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 9:49 | Reagovat

h http://cheapviagrarc.com viagra reviews <a href= http://cheapviagrarc.com >cheap viagra</a> I

761 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 11:42 | Reagovat

s http://genericcialisrc.com 5mg cialis <a href= http://genericcialisrc.com >generic cialis</a> any

762 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 11:58 | Reagovat

f http://cheapviagrarc.com sildenafil <a href= http://cheapviagrarc.com >cheap viagra pills</a> forget

763 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 12:16 | Reagovat

c http://sildenafilrc.com viagra overdose

764 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 12:45 | Reagovat

e http://cheapviagrarc.com viagra pills

765 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 13:44 | Reagovat

q http://genericcialisrc.com cialis patent expiration 2017 <a href= http://genericcialisrc.com >generic cialis cheap</a> because

766 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 14:25 | Reagovat

m http://cheapviagrarc.com viagra wiki

767 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 14:45 | Reagovat

m http://cheapviagrarc.com viagra sample

768 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 15:25 | Reagovat

v http://cheapviagrarc.com viagra price

769 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 15:50 | Reagovat

u http://sildenafilrc.com active ingredient in viagra <a href= http://sildenafilrc.com >as example</a> lives

770 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 16:06 | Reagovat

e http://sildenafilrc.com viagra falls <a href= http://sildenafilrc.com >buy sildenafil</a> foot

771 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 16:11 | Reagovat

j http://sildenafilrc.com do you need a prescription for viagra <a href= http://sildenafilrc.com >sildenafil price</a> simple

772 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 16:45 | Reagovat

f http://cheapviagrarc.com viagra pills

773 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 17:13 | Reagovat

x http://cheapviagrarc.com how long for viagra to work <a href= http://cheapviagrarc.com >cheap viagra generic</a> church

774 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 17:25 | Reagovat

b http://cheapviagrarc.com womens viagra <a href= http://cheapviagrarc.com >viagra</a> several

775 Alfredmot Alfredmot | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 17:45 | Reagovat

i http://sildenafilrc.com viagra without prescription <a href= http://sildenafilrc.com >sildenafil coupons</a> green

776 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 17:53 | Reagovat

q http://cheapviagrarc.com viagra 100mg <a href= http://cheapviagrarc.com >cheap viagra online pharmacy</a> down

777 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 19:33 | Reagovat

e http://sildenafilrc.com viagra natural <a href= http://sildenafilrc.com >sildenafil side effects</a> marry

778 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 20:34 | Reagovat

l http://genericcialisrc.com cialis drug

779 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 20:54 | Reagovat

p http://cheapviagrarc.com herbal viagra gnc

780 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 21:14 | Reagovat

p http://cheapviagrarc.com where to get viagra <a href= http://cheapviagrarc.com >cheap viagra canada</a> certain

781 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 11. ledna 2018 v 21:54 | Reagovat

h http://sildenafilrc.com herbal viagra

782 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 17:18 | Reagovat

p http://sildenafilrc.com cialis vs viagra

783 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 17:34 | Reagovat

z http://sildenafilrc.com free viagra <a href= http://sildenafilrc.com >sildenafil coupons</a> desire

784 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 19:20 | Reagovat

u http://genericcialisrc.com cialis 5mg price walmart

785 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 19:35 | Reagovat

f http://cheapviagrarc.com pfizer viagra <a href= http://cheapviagrarc.com >cheapest viagra</a> I

786 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 20:05 | Reagovat

g http://genericcialisrc.com when does cialis go generic

787 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 20:35 | Reagovat

b http://genericcialisrc.com cialis generic name <a href= http://genericcialisrc.com >cialis</a> born

788 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 20:50 | Reagovat

f http://sildenafilrc.com viagra definition <a href= http://sildenafilrc.com >sildenafil price</a> beside

789 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 23:26 | Reagovat

t http://genericcialisrc.com online cialis

790 Mdvxacoub Mdvxacoub | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 23:51 | Reagovat

best generic viagra
<a href="http://viagracnar.com/">viagra online without prescription</a>
how much is viagra
<a href="http://viagracnar.com/">viagra tablets</a> ’

791 Aaronbet Aaronbet | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 0:12 | Reagovat

y http://cheapviagrarc.com viagra cost <a href= http://cheapviagrarc.com >cheap viagra pills</a> has

792 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 8:55 | Reagovat

d http://cialisonlinehal.com cialis prescription

793 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 9:38 | Reagovat

s http://tadalafilhal.com cialis prices

794 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 11:19 | Reagovat

k http://cialisonlinehal.com online cialis <a href= http://cialisonlinehal.com >cialis online order</a> line

795 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 17:27 | Reagovat

k http://cialisonlinehal.com cialis vs. viagra

796 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 18:17 | Reagovat

d http://cialisonlinehal.com cialis for bph

797 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 18:42 | Reagovat

g http://canadianpharmacyhal.com canadian pharmacy reviews <a href= http://canadianpharmacyhal.com >canadian pharmacy viagra</a> garden

798 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 19:07 | Reagovat

s http://sildenafilhal.com viagra cialis <a href= http://sildenafilhal.com >sildenafil generic</a> meeting

799 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 20:01 | Reagovat

w http://canadianpharmacyhal.com online canadian pharmacy

800 DouglasLew DouglasLew | E-mail | Web | Neděle v 0:16 | Reagovat

j http://cialisonlinehal.com cialis pills

801 FaaFretle FaaFretle | E-mail | Web | Neděle v 12:05 | Reagovat

cialis soft tablets
<a href="http://cialisovnsm.com/">generic cialis</a>
cialis for sale in uk
<a href=http://cialisovnsm.com/>cialis cheap</a> ’

802 English Essay Writer English Essay Writer | E-mail | Web | Pondělí v 4:13 | Reagovat

doing your homework <a href="https://essay.us.org">dissertation abstracts international online</a> ontario math homework help <a href=https://essay.us.org>essay writing</a>

803 FntFretle FntFretle | E-mail | Web | Pondělí v 12:18 | Reagovat

cialis free trial
<a href="http://cialisenax.com/">generic cialis online</a>
cialis buy
<a href=http://cialisenax.com/>cialis no prescription</a> ’

804 cialis cialis | E-mail | Web | Úterý v 20:21 | Reagovat

A megapolis megabucks gratuit failed to seem to cause waste materials in addition

805 Write Write | E-mail | Web | Středa v 17:32 | Reagovat

essay for me <a href="https://essays.us.com">essays</a> successful college application essays <a href=https://essays.us.com>write essays for me</a>

806 FdnEmefly FdnEmefly | E-mail | Web | Čtvrtek v 10:27 | Reagovat

cialis alcohol
<a href="http://cialisoakdm.com/"></a>
cialis tadalafil 5mg once a day
<a href="http://cialisoakdm.com/">cheap cialis</a> ’

807 GbvFretle GbvFretle | E-mail | Web | Čtvrtek v 17:14 | Reagovat

buy cialis in canada
<a href="http://veucialis.com/">cialis cost</a>
cialis pill cutter
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis professional</a> ’

808 cialis cialis | E-mail | Web | Včera v 2:27 | Reagovat

I really like your writing style, excellent info, thank you for putting up

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama