*** K smrti rád prolejzám antikvariáty a kecám o politice, umění, vaření a kultuře obecně ***

Duben 2009

Inu, smutně končí politik

30. dubna 2009 v 17:39 | King
Politik, který i po vyhazovu z politického života, dál moralizuje na svých internetových stránkách a dál si hraje na arbitra správného jednání a myšlení dostal poslední kopanec.
Do politické mrtvoly si kopla paní Bloch-Macková, jinak velmi šaramantní a přitažlivá žena (viz. jiný můj příspěvek)
Doslova uvádí:
"Miroslav Macek se až do poslední chvíle nechtěl rozvádět. Dokonce za mnou přiletěl začátkem března na ostrov Antigua v Karibiku, aby mne přesvědčil o své pravdě. Nepřesvědčil,"
Podrobnosti o nevěrách a milenkách

Je Obama broskví?

6. dubna 2009 v 23:19 | King
"First of all, I wanted to tell you that your name in Hungarian means 'peach,'". Tak takto přesně zněla věta, kterou pronesla mimořádně "inteligentní" blondýna na studentském setkání s presidentem USA. Barack Obama asi v této chvíli netušil, zda v maďarštině se řekne broskev obama nebo barack. Ani jedno ani druhé není pravdou, přestože tuto zprávu přinesly všechny světové agentury i naše všechny televizní kanály.
Nejenom Maďaři se tomuto vtipu zasmáli, ale i my Češi, kteří jsme své mládí prožili v reálném socializmu víme, kde je pravda. V obchodních domech Prior totiž bylo možné si koupit maďarskou kořalku zvanou Barack-pálinka. A tato ovocná lihovina byla uváděná jako meruňkovice. Tudíž všichni víme že Barack je Meruňka a ne Broskev. Jako důkaz připojuji fotografii této lihoviny.